Neler Yeni

Donanım Arşivi G4 Sistemi İşte Böyle Fırsatçılar Satın Alıyor!

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Madem böyle düşünüyorsunuz, almayın; zarar etsinler. Bu kadar basit yani. Ayrıca kimseye engel olamazsınız bu şekilde, parasıyla değil mi? Parayı veren düdüğü çalar. Ağlamayın artık bu açılan kaçıncı konu. Kimsenin kimseyi düşünme gibi bir zorunluluğu yok. Ticaretten anlamayanlar veya parası olmayanlar hemen laf atmak için konuya uçmuş :D

Jokester

80+ Bronze
aynen inanılmaz bir ticari zeka gerekiyor bu iş için biz o yüzden anlamıyoruz.

Jokester

80+ Bronze
Neden insanlara ticaret yapıyor diye laf söyleyip duruyorsunuz o zaman? Empati kurmayı hiç bilmiyorsunuz.
ben bir şey söylemiyorum sorun sizde değil sizi engelleyemeyen de zaten. Sadece öyle ticaretten anlamak falan dediğin için komik. Talebi %100 olan sistemi al sat ne zamandan beri ticaretten anlamak oldu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
13k ya bu kasayı alan cidden bir şey bilmiyordur.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
sezer adıgüzel
Şahsen ihtiyacım olmadığı halde al sat yapardım bende. Yalan yok. Ama 3k kâr payı acayip fazla şuanki piyasayla alanın beyni yoktur 😂

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siz böyle dedikçe daha çok fırsatçı alır umarım. ne kadar zorunuza gidiyor ya sinir edici bir hale bürünmeye başladı.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
kendi parası ile aldığı için bir şey diyemeyiz maalesef size düşen şey o sistemleri almamak özellikle uzak durmak

Top Bottom