Neler Yeni

Donanım Arşivi G4 Sistemi İşte Böyle Fırsatçılar Satın Alıyor!

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Onur
bunu savunan ve serbest piyasa diyenler o zaman marketlere de laf söylemeyin onlarda sonuçta gidip ürünü alıyor mağazaya taşıyor emek harcıyor dimi

bu sistemlerin çıkma sebebi ihtiyaç sahiplerine yönelik

yoksa itopya veya benzeri yerlerde 12 13K satar

abcdefg1234

80+ Silver
bunu savunan ve serbest piyasa diyenler o zaman marketlere de laf söylemeyin onlarda sonuçta gidip ürünü alıyor mağazaya taşıyor emek harcıyor dimi

yoksa itopya veya benzeri yerlerde 12 13K satmayı
(Yanlışlıkla yorum attım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum. Anakart +. İşlemci tavladı beni. İ5 11400f den bile iyi oyun performansı. Niyetim 12k ya rx6600 düşürmekti
13k ya 6600 lü görünce pek ümidim kalmamıştı. 11k ya çıkar dedim hiçbir firma o işe girmek istemiyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

arisaka

80+ Bronze

İhtiyaç sahiplerine yönelik? ne bu ramazan paketi mi? :D

Bu tarz indirimli sistem satışları oyunculardan çok firmalara yarıyor, 13K ya o sistemi listelerse stok bitirmek için aylarca bekler ama 10K dan listelerse 30 saniye de 300-400 sistemi satar canlı keş parayı cebine indirir. Ticarette sıcak para her şeydir. Eğer büyük çaplı bir işletmeysen 6 ay sonra yapacağın 1 milyon kar yerine aynı gün yapacağın 250-300 bin TL kar ticari olarak çok çok daha iyidir.

Velhasıl itopya da dahil Türkiyede ki hiç bir firma ''sistem çıkaralım ihtiyaç sahipleri uyguna alsın'' demiyor.

Son düzenleme:

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

Nice drama

Şirketler duygular ile hareket etmiyor yalnız bilgin olsun ,boş dramayı bırakın ,uzatmaya gerek yok .
Yukarıda belirtildiği gibi az ve sürümden kâr etmek daha işine geliyor yoksa 14-18 yaşındaki çoluk çocuğu kim düşünür de “dur şunlara indirim yapayım sevinsin garibanlar “ der.
Admin araya giriyor indirim yaptırıyor şirket ise kâr zarar hesabını yapıp ürünü satıyor ki kâr etmediğini ,ihtiyaç sahibi insanları düşündüğünü düşünüyorsan durum daha da vahim.
Oyuncu bilgisayarı “ihtiyaç” dramasını artık bıraksanız güzel olucak.Komik oluyorsunuz

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Serbest piyasa hiç bir söz söyleyemeyiz.
O adam da ekmeğinin peşinde. Belki de almak için ne zorluklar çekti.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Top Bottom