Neler Yeni

Donanım Arşivi G4 🔥🔥🔥

Angelfar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlhan
Bu sistem 3-4 yıl sonra yetersiz mi kalır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Selman Dolu
Sence 4 sene sonra yetersiz mi kalır
Hayır hocam şimdi ultrada oynuyorsanız 4 sene sonra normal-yüksek arası oynarsınız ve 4 senede dlss kim bilir ne kadar gelişir kısacası 4 sene sonra bile canavar gibi iş görür.

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Anakart B450M S2H olsa daha iyiydi, B450M-K benim önermediğim bir anakart. Spec-Delta RGB de airflow konusunda çok iyi bir kasa değil, tabii kaç tane uygun fiyatlı alternatifi var İtopya'da tercih edilebilecek orası da ayrı konu.

Bu fiyata ama bu çeşit sistemler çok yok, alana hayırlı olsun. Tek eleştirebileceğim B450M S2H konusu, onun harici sistem bu fiyata iyi.

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Anakart B450M S2H olsa daha iyiydi, B450M-K benim önermediğim bir anakart. Spec-Delta RGB de airflow konusunda çok iyi bir kasa değil, tabii kaç tane uygun fiyatlı alternatifi var İtopya'da tercih edilebilecek orası da ayrı konu.

Bu fiyata ama bu çeşit sistemler çok yok, alana hayırlı olsun. Tek eleştirebileceğim B450M S2H konusu, onun harici sistem bu fiyata iyi.
B450m-k nın eksileri neeler

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,347
İsim
Berkay BABUCCU

Neden önermiyorsunuz almayı düşünüyorum da bilgilendirir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Berat İşler
Saat tam 8'de linke tıklayıp almayı deneyeceğim. Kart falan her şey hazır. Umarım 10 saniyede falan bitmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saat tam 8'de linke tıklayıp almayı deneyeceğim. Kart falan her şey hazır. Umarım 10 saniyede falan bitmez.
Yanlış başlığa yazmışım 😁

Top Bottom