Neler Yeni

Donanım Arşivi Sistemlerindeki Yetersiz Stok Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Kaan Çetin
Buradaki sitemim Abdullah abiye. Abi neredeyse 1 milyon aboneli bir kanalın var ve hazır sistemlerin için oluşturulan stok 500, sence bu yeterli mi? Çalıştığın Itopya firması ise sürekli zam yapıyor. Yeni çıkardığın sisteme ertesi gün 200TL zam yapıldı daha sonra stoklar bitti, yeni stok geldiğinde ise 600TL zam ile çıkarttılar. En azından 1 hafta aynı fiyatla kalsa daha sonra zam yapsalar olmuyor mu ya da daha fazla stokla çıkartsalar? @Abdullah Hacıgül

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Hepsine indirim uygulanıyor firma da daha fazla kar etmek istediği için sınırlı stok sunuyor Abdullah bey ile alakalı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Hasan Kaan Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsine indirim uygulanıyor firma da daha fazla kar etmek istediği için sınırlı stok sunuyor Abdullah bey ile alakalı değil
Abdullah abi itopya ile konuşup bu stok az daha fazla stokla cikartalim diyemez mi? 1 milyon aboneli kanala 500 stok yeter mi sizce? Itopya hep böyle yapiyor ama Abdullah abi de hep itopya ile çalışıyor. Mesela incehesap'ta bu durum böyle değil.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Abdullah abi itopya ile konuşup bu stok az daha fazla stokla cikartalim diyemez mi? 1 milyon aboneli kanala 500 stok yeter mi sizce? Itopya hep böyle yapiyor ama Abdullah abi de hep itopya ile çalışıyor. Mesela incehesap'ta bu durum böyle değil.
Abdullah beyin sınır istediğini sanmıyorum zaten firma zorunlu tutuyordur

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Firma bu kadarını zor kaldırıyor zaten fazlası olsa naneyi yerdiniz.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Stoklar neden az bu yüzden;
İtopyadan o sistemi tek tek topladığınızda 600-700TL daha fazla çıkacaktır muhtemelen ve bunu 500 ile çarpın
300.000TL gibi bir indirim yapıyorlar bu yüzden

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Buradaki sitemim Abdullah abiye. Abi neredeyse 1 milyon aboneli bir kanalın var ve hazır sistemlerin için oluşturulan stok 500, sence bu yeterli mi? Çalıştığın Itopya firması ise sürekli zam yapıyor. Yeni çıkardığın sisteme ertesi gün 200TL zam yapıldı daha sonra stoklar bitti, yeni stok geldiğinde ise 600TL zam ile çıkarttılar. En azından 1 hafta aynı fiyatla kalsa daha sonra zam yapsalar olmuyor mu ya da daha fazla stokla çıkartsalar? @Abdullah Hacıgül
Dostum rahat 1000 tane satılmıştır, adamlar uzaylı mı?
Ne bekliyorsun? Ne yapsınlar senin için sınırsız sayıda mı üretsinler?
500 stok saatler içerisinde bitti, ardından 200 TL zam geldi.
Daha sonra o stoklar da bitti, 400 TL daha zam geldi.
Sistemin ahı gitti vahı kaldı, elini çabuk tutan aldı, adamların da sınırı var.
Sonra da yok İtopya niye yavaş kargoluyor? Yok müşteri hizmetleri niye yoğun?

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay Solak
Aynı sistemi 12 ay taksit ile 5450₺ aldım. Kargo konusunda umarım fazla sorun olmaz

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İtopya da sistem aldım eve geldim DA sistemi çıkmadan önce adamlar montaj hatası yapmışlar çok satılıyor parçalar ve bunun yanında uyuşuklar

Top Bottom