Neler Yeni

Donanım arşivi yeni sistem

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Hocam keşke almadan önce fikir danışsaydınız gamegarajda da 14-15k’ya 12400f 3060 sistem çıkıyor siz dçok kötü almışsınız ama sanırım ürünü teslim almamışsınız siz iptal edin ücret iadesini hızlı yapıyorlar, kargoya verirlerse kargoyu teslim almayıp iade olacağını söylerseniz hiç bir sorun yaşamazsınız. Tavsiyem yine gamegarajdaki 3060 sistemi almanız. F/p olarak daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 martta bilgisayar kurulu olmasi gerekiyor ben iptal edersem 1 haftaya yatırmazlar uğraştırırlar
Yetişir merak etmeyin ben de gamegarajdan sistem alıp iade etmiştim kargoyu teslim aldıkları gün iadeyi yaptılar

Ivae99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Önkibar
Hocam keşke almadan önce fikir danışsaydınız gamegarajda da 14-15k’ya 12400f 3060 sistem çıkıyor siz dçok kötü almışsınız ama sanırım ürünü teslim almamışsınız siz iptal edin ücret iadesini hızlı yapıyorlar, kargoya verirlerse kargoyu teslim almayıp iade olacağını söylerseniz hiç bir sorun yaşamazsınız. Tavsiyem yine gamegarajdaki 3060 sistemi almanız. F/p olarak daha iyi

Yetişir merak etmeyin ben de gamegarajdan sistem alıp iade etmiştim kargoyu teslim aldıkları gün iadeyi yaptılar
Bana GameGaraj dan 3060 lı sistem gösterir misiniz benim aldığım sistem 16k idi onunla takas ediyin

Şu iş bi hallolsun steam kodu veya vp vericem sevabına çok dardayım ya pazar günü ya bide kapalılar benim korkum hemen sistemi kargolamaları

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Ivae99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Önkibar

Sistemi bu sabah verdim ürün elimde değil eger 3060 lı sistem varsa para iadesine gerek yok onu alırdım

hazır sistemlerde iade yok
Ürün daha gelmedi bugün sabah namazi verdim siparisi pazar olduğu için kapalılar

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5t12-13/ bu nasil alınır mı

Son düzenleme:

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Sistemi bu sabah verdim ürün elimde değil eger 3060 lı sistem varsa para iadesine gerek yok onu alırdım

Ürün daha gelmedi bugün sabah namazi verdim siparisi pazar olduğu için kapalılar

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5t12-13/ bu nasil alınır mı
bi görüşün ozaman ama hazır sistemlerde iade yok politikalari böyle

Ivae99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Önkibar
Edilmiyor ki reis yol yordam göster

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Ediliyordur,sistemi iade et kargoya verilmediği için 3 iş gününe yatar para hesabına yüksek ihtimal.
Edilmiyor ki reis yol yordam göster

Ekran görüntüsü 2023-03-12 203457.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,017
Üyeler
141,077
Son üye
foxic266
Top Bottom