Neler Yeni

DONANIMARŞİVİ Forum üyeleri ne okuyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Frukko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan Kaya
Ben tıp okuyorum. Çok klişe olacak ama biz bir hata yaptık siz yapmayın. Okumaktan accayip derece keyif alsam da. Çalışma koşulları nedeniyle Türkiye'de asla yapılacak bir meslek değil. Şu devirde sağlık bilimlerini mühendisliği tercih eden insanın aklın şüphe ederim. En kötü diş yazıp orto zorlayın aga. Umarım birileri okur da beni yaptığım hayatı yapmaz 😄.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende tıp okudum ve yeni mezun oldum. Bu işi yapmak istiyorsanız ya erkenden dil çalışıp yurtdışına çıkın ya da hiç yapmayın. Çünkü mesleğimize saygı çok azaldı ve bu meslek toplumdan çok uzaklaştırıldı. Ayrıca şunu da söylemem gerekir doktorluk demek 2 dk içinde hastayı muayene etmek demek değildir ve ülkemizde ortalama bir acilde bir insan için verilen süre bu kadar az.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben tıp okuyorum. Çok klişe olacak ama biz bir hata yaptık siz yapmayın. Okumaktan accayip derece keyif alsam da. Çalışma koşulları nedeniyle Türkiye'de asla yapılacak bir meslek değil. Şu devirde sağlık bilimlerini mühendisliği tercih eden insanın aklın şüphe ederim. En kötü diş yazıp orto zorlayın aga. Umarım birileri okur da beni yaptığım hayatı yapmaz 😄.
Hocam bu arada nerede okuyorsunuz? 😅

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ben okudum. 2022'de mezun oldum. şuanda zorunlu hizmetteyim. aklı olan tıp yazmaz. devlette tıp kazanacak kadar puanınız varsa güzel bir ünide farklı bölüm de kazanacak kafanız var demektir. yakmayın kendinizi. çevremde hiç memnun olan görmedim. herkese başarılar. (şimdiki aklım olsa asla yazmazdım.)

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
çok mu ağır bir kitap konu olarak
çok akıcı bir roman değil hem felsefi hem polisiye hem gerilim hem psikolojik. o yaşta verilmek isteneni anlayıp sıkılmamak biraz zor benim düşüncem

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,250
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende tıp okudum ve yeni mezun oldum. Bu işi yapmak istiyorsanız ya erkenden dil çalışıp yurtdışına çıkın ya da hiç yapmayın. Çünkü mesleğimize saygı çok azaldı ve bu meslek toplumdan çok uzaklaştırıldı. Ayrıca şunu da söylemem gerekir doktorluk demek 2 dk içinde hastayı muayene etmek demek değildir ve ülkemizde ortalama bir acilde bir insan için verilen süre bu kadar az.

Hocam bu arada nerede okuyorsunuz? 😅
Hocam aslında söylenecek çok şey var da. Söylemenin bir anlamı yok. Ben tercih yaparken büyüklerimi dinlemedim. Şimdi tercih yapacak olanlar bizi dinlersin 😄. Nerde olduğum bana kalsın anonim takılıyoruz ne güzel 😎

ben okudum. 2022'de mezun oldum. şuanda zorunlu hizmetteyim. aklı olan tıp yazmaz. devlette tıp kazanacak kadar puanınız varsa güzel bir ünide farklı bölüm de kazanacak kafanız var demektir. yakmayın kendinizi. çevremde hiç memnun olan görmedim. herkese başarılar. (şimdiki aklım olsa asla yazmazdım.)
Önce bi 25-30 bin dolar biriktiriyoruz. Sonra c1 dil öğreniyoruz. Sonra göçüyoruz. Nasıl plan 😄. Bu arada anası babası hastane sahibi olan ilçe sağlık müdürü olan varsa okuyabilir o kadar da kötü meslek değil!

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,250
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
o sınav çok pahalı :') bu şartlarda da para biriktirmek zor.

bu çok doğru arkadaşlar. fakülteden mezun olduktan sonra hasta bile görmeden çok rahat yaşabilirsiniz.
Tus çalışmak da bir kumar hocam. 4-5 sene daha kitliyor buraya sizi. Bu arada Spikee mu o Pp. Ne zamandır diyorum bu adamı bir yerden gözüm ısırıyor diye anca çıkardım. Kral adamdır bir bojack olmasa da 😉.

Resiedent

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ramazan Çetin
Üyeler ne okuduğunu merak ediyorum.Ortaokul,lise ve üniversite yazarsanız sevinirim.Üniversite okuyanlar hangi üniversite hangi bölüm olduğunu yazarsa daha güzel olur.Meslek sahibi olanlarda mesleğini yazarsa kimin neyle meşgul olduğunu anlamış oluruz.
Lise1

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Lise 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet e
Üyeler ne okuduğunu merak ediyorum.Ortaokul,lise ve üniversite yazarsanız sevinirim.Üniversite okuyanlar hangi üniversite hangi bölüm olduğunu yazarsa daha güzel olur.Meslek sahibi olanlarda mesleğini yazarsa kimin neyle meşgul olduğunu anlamış oluruz.
Kocatepe üni
hukuk fak

En İyi Cevap
3
Neü Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Tus çalışmak da bir kumar hocam. 4-5 sene daha kitliyor buraya sizi. Bu arada Spikee mu o Pp. Ne zamandır diyorum bu adamı bir yerden gözüm ısırıyor diye anca çıkardım. Kral adamdır bir bojack olmasa da 😉.
severim hergeleyi. tanımanız beni sevindirdi. bakalım hocam çalıyorum tus’a da. ha umut var mı dersen işte o yok. nasip. bojack abimiz de kafa adamdır ama uzay dedin mi spike. beni az daha star citizene başlatacaktı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,100
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom