Neler Yeni

Çözüldü✓ Dostlar WVA panel ne demek !?(ACİL)

predator

80+ Silver
IPS'in geniş görüş açılı hali bildiğim kadarıyla

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Okan kaygısız
Bazı monitörler de genişliği anlatmak için kısaltma terim o baştaki W yani boyutu adlandıran bi kısaltma bazı monitörler de ise panel ışıklandırma teknolojisi yanlış hatırlamıyorsam.

TİTAN.

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS'in geniş görüş açılı hali bildiğim kadarıyla
Kanka biraz daha detay verebilirmisin lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı monitörler de genişliği anlatmak için kısaltma terim o baştaki W yani boyutu adlandıran bi kısaltma bazı monitörler de ise panel ışıklandırma teknolojisi yanlış hatırlamıyorsam.
Kanka biraz daha fazla detay verirmisniz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

TİTAN.

80+ Platinum
Hiç birine. WVA geniş açılı demek en basit haliyle
Kanka ama ne bu panel hani ips gibi renk doygunluğu fazla mı yada va panel gibi daha az mı yani internette çok bir şey bulamadım bu konu hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunuda okudum yani bu panel geniş açılı olduğu için ipa daha yakın mı yani abi bi yardım et lütfen.
@Abdullah Hacıgül
@Perfectshot06

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Genelde Dell laptoplarda kullanılan bir isimlendirme. Tahminimce bir çakallık vardır yoksa açık açık IPS yazarlardı, MSI'ın "IPS level" yazması gibi, cevabı ben de merak ediyorum.

TİTAN.

80+ Platinum
Genelde Dell laptoplarda kullanılan bir isimlendirme. Tahminimce bir çakallık vardır yoksa açık açık IPS yazarlardı, MSI'ın "IPS level" yazması gibi, cevabı ben de merak ediyorum.
Kanka bende dell marka laptop alıcam ama işte kafamı bu karıştırıyor dell marka paneli wva olanlar forumda var mı !?

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Top Bottom