Neler Yeni

Dota 2 Başlanır mı????????

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
beler ilk moba oyunumu oynamak istiyorum lolü pek sevmiyom dota2 daha güzel duruyor fakat çoğu kişi başlama hayatın mahvolur diyor sizce başlanır mı?

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
beler ilk moba oyunumu oynamak istiyorum lolü pek sevmiyom dota2 daha güzel duruyor fakat çoğu kişi başlama hayatın mahvolur diyor sizce başlanır mı?
valla hocam ben moba işine dota ile başlamayı denemiştim tabi ozamanlar 15 temmuz darbe zamanları çok karışık gelmişti neyi nasıl yapicaksin falan çok karışık benim gözümde ozamanlar ui kullanıcı dostu değildi pek ama tabi şuan nasıldır bilmem yine lole göre zorlar ama başlamak istiyorsanız denenebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hocam ben moba işine dota ile başlamayı denemiştim tabi ozamanlar 15 temmuz darbe zamanları çok karışık gelmişti neyi nasıl yapicaksin falan çok karışık benim gözümde ozamanlar ui kullanıcı dostu değildi pek ama tabi şuan nasıldır bilmem yine lole göre zorlar ama başlamak istiyorsanız denenebilir
hocam karakterlerin skinleri mi var merak ettimde onu

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
lolde dota da denedim ikisinden de bir şey anlamadım lolde ilk maçımda allahıma kadar küfür ettiler sildim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,915
İsim
Emre
Discord
necromancerr
2018 den beri lol oynarım dotaya gireyim dedim şaftım kaydı çok karmaşık geldi tabi alışırsan oynarsın (Oynama! moba oyunu OYNAMA!)

YazılımKafa

80+ Silver
Güzelde eşleştirme insanı deli ediyor. Kuzenlerle oynuyorduk. Bunu kendimizi övmek açısından demiyorum ama 10 maçın 9 unda iyi oynasak bile takımda berbat oynayan 1 2 kişi oyunun anasını ağlatıyordu ve kaybediyorduk. Sürekli kötü adam veriyor takıma. O kadar online oyun oynadım onun kadarını görmedim. Hep saçma kişiler geliyor

CuraX

80+
Dota şuan oynayabileceğin en iyi oyunlardan birisi.. Sürekli kendini geliştiriyor. Her sene yaz aylarında etkinlikleri var bedava skin dağıtıyorlar ve premium sistemi harika.. Karışık gelebilir ilk zamanlar ama öğrenmeye açık olmalısın oyun içi eğitimler var onlardan faydalanmalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
Dota şuan oynayabileceğin en iyi oyunlardan birisi.. Sürekli kendini geliştiriyor. Her sene yaz aylarında etkinlikleri var bedava skin dağıtıyorlar ve premium sistemi harika.. Karışık gelebilir ilk zamanlar ama öğrenmeye açık olmalısın oyun içi eğitimler var onlardan faydalanmalısın.
sağolun hocam pek değerli fikirleriniz için.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,998
Üyeler
154,688
Son üye
hinhan
Top Bottom