Neler Yeni

Download hızı sorunu

Atakankrn

80+
Türk Telekom kullanan kime sorsam 100 mbps pakette 112 download hızı ve Steamde 13.5-14 arası upload hızı aldığını söylüyor. Ben ise ölçtüğümde 99 download ve steamde 12 upload alıyorum. Tp link modemim var ve fiber altyapı hizmeti alıyorum. Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bir sorun göremedim. Herkesin altyapısı aynı değil sonuçta.

larenno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Tan
Hocam birçok faktör var şebekeye uzaklık alt yapı kablo kalitesi bina kat seviyesi vesaire vesaire 1-2mbps oynamalar önemli değil TT'nin taahhüt ettiği 100mpbs bazı yerlerde 110'lara çıkabilir alt yapıları sağlamdır sen şebekeye uzaklığını gözden geçir istersen

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
762
İsim
Carl Johnson
Altyapıyla alakalı

Evin santrale yakınsa yüksek hız alırsın
Evin santralden uzaksa bir kaç megabit kayıp olur inter hizmet sağlayıcısı bu kayıbı önlemek için fazladan bir kaç megabit fazla internet verirse kayıp olmadan internet kullanabilirsin

Atakankrn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım uzaklıkla alakalı, çok teşekkür ederim cevaplayanlara.

Top Bottom