Neler Yeni

Yardım Dragonfly f1 yazılım sorunu

Sinanflex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan ismihan
Merhabalar 2 gün önce açtığım konuda önerilen dragonfly f1 modelini aldım f1 pro alacaktım fakt param çıkışmadı neyse yazılımı indirdim girdiğim zaman ayarları değiştiremiyorum şarjımı göremiyorum ayarı değiştirmek için tıkladığımda Gaming Mouse İs Disconected diyor fakat bağlı aygıt yöneticisinde de Vgn dragonfly 2.4G Dongle olarak görüyor yardımcı okurmusınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzeltme aygıtlar kısmında öyle yazıyor aygıt yöneticisinde HID Uyumlu fare yazıyor

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,697
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Merhabalar 2 gün önce açtığım konuda önerilen dragonfly f1 modelini aldım f1 pro alacaktım fakt param çıkışmadı neyse yazılımı indirdim girdiğim zaman ayarları değiştiremiyorum şarjımı göremiyorum ayarı değiştirmek için tıkladığımda Gaming Mouse İs Disconected diyor fakat bağlı aygıt yöneticisinde de Vgn dragonfly 2.4G Dongle olarak görüyor yardımcı okurmusınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzeltme aygıtlar kısmında öyle yazıyor aygıt yöneticisinde HID Uyumlu fare yazıyor
Çinli gardaşlarımız yine yazılım konusunda bizi üzüyorlar yani...

Windows dilini ingilizceye çevirip öyle denemen gerekiyor olabilir. Bir çok çinli marka mouseun yazılımına bu şekilde ulaşılabiliyor.

Şuradan itibaren izle hocam.

Top Bottom