Neler Yeni

driffle.com güvenilir mi? ve bu 3 aylık kodu kullanabilirmiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Emre Ayaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kodu almayı düşünüyorum çok uyguna geliyor ama fiyatın uygunluğu şüphelendirdi varmı yardımcı olabilecek

ARKADAŞLAR ALDIM AMA KOD ÇALIŞMADI SİZ ALMAYIN EĞER DÖNÜŞ YAPIP DÜZELTİRLERSE BURAYA YAZICAM TEKRAR

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Emre Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
onu yapıcam zaten ama fiyat biraz garip

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Furkan Görür
fiyat normal. Discord veya steelseries uygulamaları zamanında 3 aylık xbox kod vermişti. Fakat linkte yazdığı gibi daha önce xbox aboneliğini kullandığın hesapla olmaz. Yeni bir microsoft hesabı açarsın aktif edersin. Fakat benim bildiğim kadarıyla discord,steelseries,crunchly gibi sitelerin verdiği 3 aylık kodların SKT baya geçti. Yeni bir kampanya var sanırım ugraşırsanız belki sizde bulursunuz beleşe alırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Emre Ayaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldım fakat kod çalışlmadı dön
fiyat normal. Discord veya steelseries uygulamaları zamanında 3 aylık xbox kod vermişti. Fakat linkte yazdığı gibi daha önce xbox aboneliğini kullandığın hesapla olmaz. Yeni bir microsoft hesabı açarsın aktif edersin. Fakat benim bildiğim kadarıyla discord,steelseries,crunchly gibi sitelerin verdiği 3 aylık kodların SKT baya geçti. Yeni bir kampanya var sanırım ugraşırsanız belki sizde bulursunuz beleşe alırsınız.
hocam kod verdişler ama kullanılamıyor sanırım dediğiniz gibi geçmiş dönem kampanyası dönüş yapacaklar bakalım

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Furkan Görür
aldım fakat kod çalışlmadı dön

hocam kod verdişler ama kullanılamıyor sanırım dediğiniz gibi geçmiş dönem kampanyası dönüş yapacaklar bakalım
Bende araştırdım şuan öyle bir kampanya yok. Sktsi bitmiş. Site ile iletişime geçin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,228
Üyeler
140,790
Son üye
Guti14
Top Bottom