Neler Yeni

drivepack pişmanlığı

hasaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Hüseyin HAYDAROĞLU
Arkadaşlar bilgisayarımın sesi az olduğu için bir arkadaş bana driverpack solutiondan driverları güncellememi önerdi ancak virüstür diye ilk başta yarıda kestim ve çok pişman oldum, önceden kesintisiz 144 fps aldığım oyunlarda 90-100 fps zor alıyordum akıcılık deseniz 0 dı. Daha sonra dedim ki çivi çiviyi söker gittim driverpacki tekrar indirdim bu sefer kesmeden kurdum, fpslerde iyileşme yaşandı ancak yüklediği driverlar gerçekten demode, eski driverlar ses açma kapama animasyonu falan bile iğrenç ta windows xp döneminden falan kalma, neyse ben bilgisayaramı nasıl eski haline getirebilirim daha 10 haziran 2024 te aldım laptop bu arada hp victus, format atmadan kurtarmanın sizce bir yolu var mıdır, varsa da nedir ?

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Erdem çay
Windows update gereken herşeyi güncelliyor. Siz sadece ekran kartı driver güncelleyeceksiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
taner
Arkadaşlar bilgisayarımın sesi az olduğu için bir arkadaş bana driverpack solutiondan driverları güncellememi önerdi ancak virüstür diye ilk başta yarıda kestim ve çok pişman oldum, önceden kesintisiz 144 fps aldığım oyunlarda 90-100 fps zor alıyordum akıcılık deseniz 0 dı. Daha sonra dedim ki çivi çiviyi söker gittim driverpacki tekrar indirdim bu sefer kesmeden kurdum, fpslerde iyileşme yaşandı ancak yüklediği driverlar gerçekten demode, eski driverlar ses açma kapama animasyonu falan bile iğrenç ta windows xp döneminden falan kalma, neyse ben bilgisayaramı nasıl eski haline getirebilirim daha 10 haziran 2024 te aldım laptop bu arada hp victus, format atmadan kurtarmanın sizce bir yolu var mıdır, varsa da nedir ?
Driver Booster Kulanmanı Onerım Once Yukle SONRA TEK TEK DRIVERLARI KALDIR O GUNCELLESIN TEKRAR

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
can
victusun sesi zatne çok aşırı çıkmıyor önerim temiz kurulum format sonra sadece win11in kendi güncellemesini çalıştırmak bütün driverlerı o kuruyor zaten ekran kartınıda kurmanıza gerek yok ekstra win11 kurduktan sonra o kendini güncelleştirmeye alıyor zaten son olarak sese müdehale eden herhangi bir program var ise onların özel profilleride ses şiddetini kısabiliyor

hasaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Hüseyin HAYDAROĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows update gereken herşeyi güncelliyor. Siz sadece ekran kartı driver güncelleyeceksiniz.
onu nerden yapacağım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

nvidia rtx 4050 laptop gpu bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver Booster Kulanmanı Onerım Once Yukle SONRA TEK TEK DRIVERLARI KALDIR O GUNCELLESIN TEKRAR
hocam ben driver pack gibi programlardan muzdaribim diyorum siz hala driver booster kullan diyorsunuz

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
949,956
Üyeler
149,648
Son üye