Neler Yeni

Yardım Drop Fps Sıkıntısı ve Test Sonuçları

kdrfthoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Fatih Özdemir
Beyler iyi mi sonuçlar. Drop sıkıntısı ve FPS sıkıntısı çekiyorum. Windows 10 crackli vardı bende orjinalde orijinal geçtik orijinale GTA 5 oynayamıyorum. Windows 7 yükleyeceğim en son çare.Arkada oyun iniyor ama onla alakalı sıkıntı olmaz heralde testte?
Bunlar var bide.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    751.1 KB · Hit: 26
  • Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    349.7 KB · Hit: 37
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    349.6 KB · Hit: 42

kmjl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
melih çelikbilek
Beyler iyi mi sonuçlar. Drop sıkıntısı ve FPS sıkıntısı çekiyorum. Windows 10 crackli vardı bende orjinalde orijinal geçtik orijinale GTA 5 oynayamıyorum. Windows 7 yükleyeceğim en son çare.Arkada oyun iniyor ama onla alakalı sıkıntı olmaz heralde testte?
Bunlar var bide.
harddiskler drop yapar eskiyse bide oynatmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya arkadaş bir yardım edin bilmiyosanız bilmiyorum deyin şöyle cevapsız bırakmayın nasıl bir çeşitsiniz ya?
görev yöneticisinde performans ayarlarına bakarmısınız disk kullanımı %100 e çıkıyormu googlede filan takılırken veya drop yaşarken

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,830
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

NespaY

80+ Silver
Ya arkadaş bir yardım edin bilmiyosanız bilmiyorum deyin şöyle cevapsız bırakmayın nasıl bir çeşitsiniz ya?
Sırf senin konunu boostlamak için cevap olarak bilmiyorum mu yazalım sen nasıl bir çözülmeyen birisin acaba, bilmiyorsak zaten cevap yazmamamız gerekiyor, gerisi gereksiz mesaj nedeniyle ban oluyor, bilgisiz arkadaşım.

kdrfthoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Fatih Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen bilgisiz arkadaşım bilmiyorum deme.Deki mesela Windows 7 yükle de.Link at yükleme linki.

Harddisk bir açılırken 100 oluyo birde oyunlara girerken oyun içine fazla bakmadım ama 60 70 oluyordu sanki.

@kmjl

Son düzenleme:

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,830
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Sen bilgisiz arkadaşım bilmiyorum deme.Deki mesela Windows 7 yükle de.Link at yükleme linki.

Harddisk bir açılırken 100 oluyo birde oyunlara girerken oyun içine fazla bakmadım ama 60 70 oluyordu sanki.

@kmjl
bilmiyorsa neden bilmiyorum demesin?

kmjl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
melih çelikbilek

@kmjl
o zaman ssd alman lazım windows 10 da disk %100 oluyo win 8 win 7 de oluyomu bilmiyom denemedin en garantisi ssd almak

o zaman ssd alman lazım windows 10 da disk %100 oluyo win 8 win 7 de oluyomu bilmiyom denemedin en garantisi ssd almak
%100 oluncada takılmalar droplar meydana gelir

kdrfthoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Fatih Özdemir

%100 oluncada takılmalar droplar meydana gelir
Tamam kardeşime pc alıncak onu ssd siyle denerim olursa bana da ssd alırız artık sağolun.

Windows 7 isosu olan var mı sıkıştırlmış olmıycak oto yükleyiciyi yükledim.Rufus ta sıkıştırılmış diyo da.

kmjl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
melih çelikbilek
Tamam kardeşime PC alıncak onu ssd siyle denerim olursa bana da ssd alırız artık sağolun.

Windows 7 isosu olan var mı sıkıştırlmış olmıycak oto yükleyiciyi yükledim.Rufus ta sıkıştırılmış diyo da.
bende arıyorum internetten indirdiklerimin hepsi sahte diye uyarı veriyordu

NespaY

80+ Silver

@kmjl
Ya yorum yapmak zorunda mı bu insanlar sana sen kimsin

Top Bottom