Neler Yeni

Dsl Ve İnternet ışığı belirli aralıklarla gidiyor

HypeR34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Sarcan
Dsl ve internet ışığı sabahları 5dk çalışıp sönüyor ve bu sürekli tekrarlanıyor, bazen akşamları düzeliyor bazende hiç düzelmiyor. Yardım eder misiniz?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
Kutudan modeme kadar olan hat telefon kablosuysa cat 6 kablo çekeceksin, arıza kaydı oluştur

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
Ya modem ya da gelen hatta sıkıntı var, modemden olması çok zor anlık kopma olsa modemi suçlardık ama belli olmaz. Operatörünü ara arıza kaydı oluştur. Net cecap alırsın

HypeR34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Sarcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hat değerlerini atarmısın?
1720294697041.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya modem ya da gelen hatta sıkıntı var, modemden olması çok zor anlık kopma olsa modemi suçlardık ama belli olmaz. Operatörünü ara arıza kaydı oluştur. Net cecap alırsın
Bu arada bu sıkıntı çevremdeki komşulardada böyle.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal

HypeR34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Sarcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hat değerlerin normal hocam farklı bir modem ile denedinmi komşulardada böyleyse genel o zaman.
farklı modem ile denemedim, yarın musteri hizmetlerini arayacagım fakat soyle bir sıkıntı var ınternet hattı benim adıma kayıtlı degil abimin adına kayıtlı musteri hizmetlerinde arıza kaydı olustururken sıkıntı cıkarmaz degil mi?

eren28tr

80+ Platinum
farklı modem ile denemedim, yarın musteri hizmetlerini arayacagım fakat soyle bir sıkıntı var ınternet hattı benim adıma kayıtlı degil abimin adına kayıtlı musteri hizmetlerinde arıza kaydı olustururken sıkıntı cıkarmaz degil mi?
bilgim yok hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,556
Üyeler
156,799
Son üye
ramazan.k
Top Bottom