Neler Yeni

dualsene almayı planlıyorum ama nelere dıkkat edılmelı bılmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Osman
dualsense almak istiyorum ilk seyi sorayım 10 gun once ındırımdeydı ama cok az bı stok oldugu ıcın alamadım sımdı sızce 2600 tl cıvarı verıp almak mantıklı mı ve de alırken garantı tıpı olarak ne almak en mantıklısı olur sony trden cekıldıgı ıcın dırek bı sony türkiye garantisi yok diye biliyorum ithaalatcı bilkom ve eurasia garantileri var bilkom 400 tl daha pahalı ne yapıcam pek bılemedım yada indirim mi bekliyim dıye dusunuyorum o yüzden sorayım dedim size de

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Yunus Kocabay
Xbox daha iyidi. İlla dualsense ise 1 jafta daha bekle

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
pcde kullanacaksan 9.nesil xbox almanı öneririm. Daha stabil ve sorunsuz çalışıyor.

PS3-4-5 içinse istediğin yerden alabilirsin. Eurasia garantili olan daha sağlam. Ps5 kollarında draft sorunu var. Son üretim seri nosu olanı alın.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Arda
dualsense almak istiyorum ilk seyi sorayım 10 gun once ındırımdeydı ama cok az bı stok oldugu ıcın alamadım sımdı sızce 2600 tl cıvarı verıp almak mantıklı mı ve de alırken garantı tıpı olarak ne almak en mantıklısı olur sony trden cekıldıgı ıcın dırek bı sony türkiye garantisi yok diye biliyorum ithaalatcı bilkom ve eurasia garantileri var bilkom 400 tl daha pahalı ne yapıcam pek bılemedım yada indirim mi bekliyim dıye dusunuyorum o yüzden sorayım dedim size de
Bilgisayarda xbox 9. nesil kullanıyorum. Yag gibi akıyo eğer bilgisayar içinse xboxtan şaşmaman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox daha iyidi. İlla dualsense ise 1 jafta daha bekle
xbox kontrolcusu var hocam ps5 oyunlarında daha cok keyıf alırım dıye dusundugum ıcın almak ıstıyorum sagol bu arada beklıyım o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarda xbox 9. nesil kullanıyorum. Yag gibi akıyo eğer bilgisayar içinse xboxtan şaşmaman lazım.
biligsayar için ama xbox kontrolcusu oldugu ıcın zaten bıde farklı bı deneyım sey olsun dıye almayı dusunuyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,635
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sony'nin türkiye garantisi şuanda Bilkom'da bilkom garantililer eski Eurasia garantisiyle aynı

biligsayar için ama xbox kontrolcusu oldugu ıcın zaten bıde farklı bı deneyım sey olsun dıye almayı dusunuyorum
En verimli Ps 1. partilerinde kullanırsın Kendim Dualsenseye sahibim pcde kullanıyorum

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Arda
xbox kontrolcusu var hocam ps5 oyunlarında daha cok keyıf alırım dıye dusundugum ıcın almak ıstıyorum sagol bu arada beklıyım o zaman

Hocam sanirım bazı oyunlarda kabloya falan bağlamanız sart diye biliyorum. Tabi bunu direkt kullanıcilarına sormak daha iyi. Bur uygulama sayesinde tetiklerin hassasiyetini falan ayarlama imkaniniz da var ama ismi aklimda gelmedi programın. Eger alıcaksanız garantili bir şekile alin. Yani 300 400 fazla olsun garanti olsun.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Yunus Kocabay

1 haftada artada bilir sen indirim falan varsa al direkt

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emir Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sony'nin türkiye garantisi şuanda Bilkom'da bilkom garantililer eski Eurasia garantisiyle aynı

En verimli Ps 1. partilerinde kullanırsın Kendim Dualsenseye sahibim pcde kullanıyorum
tamamdır bilkom alıyım 200 300 lıra cok dert değil

1 haftada artada bilir sen indirim falan varsa al direkt
bi 10 gün önce falan vardı ındırımde cok az stokluydu galıba gırer gırmez tukendı

RtcaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan İlhan
Eğer illa dualsense veya xbox controller olsun istemiyorsan buna bak derim incelemeleri baya iyi gibi gözüküyor fiyatına göre ben de yeni sipariş ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,439
Üyeler
149,730
Son üye
Alicmehmet23
Top Bottom