Neler Yeni

Dualsense cihazım eski mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Akgül
Ürünümde CE ibaresi yer almıyor. Nereye baksam CFI-ZCT1g modelini forumlarda göremiyorum. Bu arada ürünü Amazon TR ile aldım. Bu ürün hangi ülke modelidir? Alınmayacak modellerden mi? Bmd - 10 mu yoksa 20 versiyonu mu? Bir türlü anlayamadım. Eski versiyon mu yeni midir? Son olarak üründe bir sürü numara yazıyor. Garanti sorgulamak istiyorum ama hangisi seri numarası anlayamadım.

Ekler

• 20240506_001648.jpg
    20240506_001648.jpg
    1.2 MB · Hit: 17

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Baran Kut
Ürünümde CE ibaresi yer almıyor. Nereye baksam CFI-ZCT1g modelini forumlarda göremiyorum. Bu arada ürünü Amazon TR ile aldım. Bu ürün hangi ülke modelidir? Alınmayacak modellerden mi? Bmd - 10 mu yoksa 20 versiyonu mu? Bir türlü anlayamadım. Eski versiyon mu yeni midir? Son olarak üründe bir sürü numara yazıyor. Garanti sorgulamak istiyorum ama hangisi seri numarası anlayamadım.
Hocam Malezya ürünüymüş sanırsam.
Kod muhabbetinden bakamıyoruz bunlara diye biliyorum. Varsa bakılan yer güzel olur.
Orijinal duruyor gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey denmiş. QR kodunu okutup seri numarasını görebilirmişsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Malezya ürünüymüş sanırsam.
Kod muhabbetinden bakamıyoruz bunlara diye biliyorum. Varsa bakılan yer güzel olur.
Orijinal duruyor gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey denmiş. QR kodunu okutup seri numarasını görebilirmişsin.
Teşekkür ederim. Peki bu ürün bahsedilen eski sürümlerden midir acaba?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Baran Kut
Teşekkür ederim. Peki bu ürün bahsedilen eski sürümlerden midir acaba?
Bunun sizin seri kodunuzla G yerine J ile biteni varmış. İçini açanlar olmuş. Çok bir fark yok denmiş. Genel olarak malzeme kalitesi iyi sanırsam.

Hangisi eski, hangisi yeni bilmiyorum ama J harici satılıyormuş herhalde o yenidir.

Top Bottom