Neler Yeni

Dualsense mi yoksa replika T28 mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat AKINCI
Arkadaşlar merhaba bilgisayar üzerinden sadece FIFA 24 oynuyorum genelde ileridede fc25 felan oynarım büyük ihtimal ile

Dualsense baktığımda genelde hep ithalat garantili orjinal fiyatlari çok uçuk replika daha önce Abdullah beyinde incelediği t28 mi alsam sizce fikirlerinize ihtiyacım var

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
Ben 2 tane xbox son nesil kol aldım hiç beğenmedim. Birisini sattım yeşil olan öyle tozun içinde duruyor. Dualsens aldım kafam rahat bütçe varsa tabii ki al. Başka oyunlarda oyna bence fifada ki günlük görevler bitince. Valla ben trendyol dan 2100 TL'ye almıştım Orjinal mi deyil mi bilemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat AKINCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T28 de güzel incelemelerde denildi

Ama tabi orjinal gibi olmaz fikir bekliyorum diğer arkadaşlar ile

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,123
İsim
Mert Can Ergün
Dualsense Çok iyi gamepad ama pc de xbox gamepad daha iyi

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
Baran Kut
Hocam sen diyene kadar çakma modeli aklımdan uçup gitmişti. Bir bakayım dedim.
Bütçen gerçekten varsa ve sağlam bir yerden almayı vs. düşünüyorsan Dualsense yapıştır gitsin. PC'ye gelen PS oyunlarında çok zevk alırsın yeni teknolojisinden vs.

Onun dışında sadece FIfa amaçlı beni götürsün diyorsan T28 de alabilirsin. Çok garibime gitti ama çakma model olmasına rağmen yapan marka arkasında duruyor galiba. Bir yorumda 2-3 kere servisine yollayan var ve sıfırını gönderme sözü bile vermişler. Hani ilk kez bunu çakma ürün yapan bir dükkandan duyuyorum. Servisi bile var :kekw:

Tercih senin hocam. Başka oyunlar için de kullanacaksan teknolojisini vs. Dualsense al. Sadece Fifa vs. veya ekstra kontrolcü isteğin varsa T28 al geç derim.

T28 senin için daha uygun gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat AKINCI
Hocam sen diyene kadar çakma modeli aklımdan uçup gitmişti. Bir bakayım dedim.
Bütçen gerçekten varsa ve sağlam bir yerden almayı vs. düşünüyorsan Dualsense yapıştır gitsin. PC'ye gelen PS oyunlarında çok zevk alırsın yeni teknolojisinden vs.

Onun dışında sadece FIfa amaçlı beni götürsün diyorsan T28 de alabilirsin. Çok garibime gitti ama çakma model olmasına rağmen yapan marka arkasında duruyor galiba. Bir yorumda 2-3 kere servisine yollayan var ve sıfırını gönderme sözü bile vermişler. Hani ilk kez bunu çakma ürün yapan bir dükkandan duyuyorum. Servisi bile var :kekw:

Tercih senin hocam. Başka oyunlar için de kullanacaksan teknolojisini vs. Dualsense al. Sadece Fifa vs. veya ekstra kontrolcü isteğin varsa T28 al geç derim.

T28 senin için daha uygun gibi.
Abdullah bey daha önce incelemisti bu modeli ve aklımda kaldığı için yazmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat AKINCI
Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri