Neler Yeni

DÜNYANIN EN ADALETLİ ÜLKESİYİZ(!)

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

cerrahh

80+ Bronze
O kadar kötü bir üslup kullanmışsın ki anlatmak istediğin şeyi düzgün anlatamamışsın demek ki.
zannetmiyorum. dediğim gibi zorunuz var kafanızla. bunu kanıtlıyor.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
zannetmiyorum. dediğim gibi zorunuz var kafanızla. bunu kanıtlıyor.
Üslubun hakkında eleştiride bulundum ama hala aynı şekilde devam ediyorsun. Ayrıca ben "ülkede o kadar dert varken, garip insanlar öldürülürken, haksız yere öldürülen insanlar varken bir kedi için adalet aramaya devam." cümlesinde söylediğin şeyin benim dediğim şeyin tam tersi olduğunu düşünüyorum, yanlış mıyım yoksa Türkçen mi sıkıntılı?

cerrahh

80+ Bronze
Ayrıca ben "ülkede o kadar dert varken, garip insanlar öldürülürken, haksız yere öldürülen insanlar varken bir kedi için adalet aramaya devam." cümlesinde söylediğin şeyin benim dediğim şeyin tam tersi olduğunu düşünüyorum,
kediye yapılanın yanlış olduğunu zaten söyledim. insan varken kedi için adalet arayanlara üslup tabii ki sert olacaktır. hak edene hak ettiğini veriyorum. yanlışsın diyemem, yanlış anlamışsın diyebilirim.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
kediye yapılanın yanlış olduğunu zaten söyledim. insan varken kedi için adalet arayanlara üslup tabii ki sert olacaktır. hak edene hak ettiğini veriyorum. yanlışsın diyemem, yanlış anlamışsın diyebilirim.
"İnsan varken kedi"den sonrasını okumadım. Yazdığım paragraf tam da bunu eleştiriyordu ama okumadığın anlaşıldı zaten. Anlamak istiyorsan tekrar oku bence. Polemiğe girmicem belli ki anlaşması zor birisin, iyi forumlar.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,184
İsim
Ahmet Sevinç

İstanbul Başakşehir'de bir sitede Eros isimli kediyi vahşice öldürdüğü için yargılanan İbrahim Keloğlan'a 2 yıl 6 ay hapis cezası verildi. Mahkemenin iyi halden indirim uyguladığı Keloğlan, yurt dışına çıkış yasağı uygulanarak serbest bırakıldı.​

Bi takım elbise giy ve iyi hal indirimi al oh ne âlâ! Ben artık hiç şaşırmıyorum bu saçmalıklara ve tek diyeceğim şey şu;
- Bu ülkenin eğitimi ve sosyal anlamda tüm anlayışları bir hiçtir ve her şeyi özelleşen ülkenin adalet huzurunda yer alan ve tokmak vuran sözde hakim denilen şahsiyetler bu kararı adaletin gerçekliği dışında belirliyor.
Başımıza ne geldiyse (ekonomik, eğitim, adalet, iktisadi, kültürel vb yönlerden) hepsinden bu iktidar sorumlu ve ülkeyi çürütenlerde onlar oldu. Hepsi benim gözümde vatan h*inidir.
Geleceğimizi yaktılar, gençlerimizin, emektâr insanlarımızın, yetişkinlerimizin içinde zerre mutluluk ve yaşam hevesi kalmadı. Herkes mutsuz. Neyse ki ölümlü dünyadayız kendimi sadece böyle teselli edebiliyorum.

Alıntıyı görüntüle
bu sırada porsche arabası ile 1 can alıp yurtdışına kaçan ve pişkin pişkin dolaşan kardeşimizide unutmadık
peki en ironik tarafın halk bu kadar sesini çıkarmasa veya erdoğan telefon etmese aynı şeyler olacak mıydı?
ayrıca bu ülkenini insanının 1 kedi için neden bu kadar gösteri düzenlediğini , nöbet tuttuğunu anlamadım çünkü aynısını kadın katillerine , tecavüzcülere magandalara yapmıyorlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Şu ülkede, hatta dünya genelinde hayvan haklarına gösterilen iltiması hiç kimse hiç bir zaman insan haklarına göstermedi. Böyle olunca hayvanların katilleri yullarca yatınca abad oluyoruz, ama insan katili gagasız babası memnular çıkınca burda olduğu gibi sokaklara dökülmüyoruz. Biraz elinizi vicdanınıza koyun ve şu kafadan çıkın artık. "ADİL BİR DÜNYADA YAŞAMIYORUZ".

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,145
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom