Neler Yeni

Düşük Boyutlu Oyun Önerisi

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Düşük boyuta sahip hikayeli oyun önerir misiniz? Bir de mümkünse klavye ile oynansın fare ile pek iş olmasın.

Son düzenleme:

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Hikayesine bir şey diyemem ama boyutu için önericeğim valheim

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
ori serisine bak

• Beğen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,067
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
düşüklü boytulu oyun istemenizi anladım ama fare kullanmamaya pek anlam veremedim. ETS diyim başka bir şey gelmedi aklıma fare olmadan ne oynanır ki ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Trine 1 2 3 4
Forager

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,549
İsim
Emre siyah
hikayesini internetten özet bak derim çünkü spoilera vs girer hoş olmaz

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Aşağıda önerdiğim paket içerisindeki oyunları inceleyebilirsin. Mod kurmadığında boyutları bayağı düşük kaliteli hikayeli oyunlardır.

Bu oyunda hayal gücünün sınırlarını zorlayabileceğin için öneriyorum. Düşmanları farklı yollarla etkisiz hale getirebilirsin.

• Beğen

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düşüklü boytulu oyun istemenizi anladım ama fare kullanmamaya pek anlam veremedim. ETS diyim başka bir şey gelmedi aklıma fare olmadan ne oynanır ki ?
Oynadım, bir tır sürüyorum sıkıyor sonra. Hep aynı şeyler çünkü, düşündürücü merak ettirici keşfedilecek pek bir şey yok.
Mesela Spider-Man 2002 de pek fare kullanmadan çoğunlukla klavye ile oynanıyor. Bu tarz bir şey olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşağıda önerdiğim paket içerisindeki oyunları inceleyebilirsin. Mod kurmadığında boyutları bayağı düşük kaliteli hikayeli oyunlardır.

Bu oyunda hayal gücünün sınırlarını zorlayabileceğin için öneriyorum. Düşmanları farklı yollarla etkisiz hale getirebilirsin.
Teşekkürler. Boyutları biraz yüksek gibi.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Ayetullah Taylan
Oynadım, bir tır sürüyorum sıkıyor sonra. Hep aynı şeyler çünkü, düşündürücü merak ettirici keşfedilecek pek bir şey yok.
Mesela Spider-Man 2002 de pek fare kullanmadan çoğunlukla klavye ile oynanıyor. Bu tarz bir şey olabilir.

hocam iyimiyidi spiderman oynanış,hikaye,dövüş mekanikleri falan. Bende ona göre oyniyacağım

pardon amazing spiderman sandım

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eski oyunlar olduğundan steamde gözüken boyutları doğrudur. Eskiden oynadığım için boyutlarını hatırlamıyorum da özellikle Skyrimi modlamaya kalktığında boyutu 5 10 katına bile çıkarırsın.

Elder Scrolls ve Gothic oyunları 1-12 gb aralığında. Dragon age origins ve inquisition 20 26 gb o kadar. Şahsen daha düşük boyutta bu kalitede oyun bulabileceğini sanmıyorum.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
hocam iyimiyidi spiderman oynanış,hikaye,dövüş mekanikleri falan. Bende ona göre oyniyacağım

pardon amazing spiderman sandım
Başlangıçta kolay modda açarsan öğrenmen kolay oluyor. Hero veya Süper Hero modunda başlarsan ileride çok can sıkıcı ve sinir bozucu olabiliyor çünkü çok zorluyor düşmanlar.
Oynanış olarak güzel bence. Tuş kombinasyonlarını kendine göre ayarlarsan daha rahat oynarsın. Varsayılanlar o kadar iyi değil. Ben yumruk için Z tuşunu tekme için Q tuşunu ağ atma için E tuşunu ağ ile yerden tavana/yerden karşı duvara gitmek için R tuşunu ve ağ ile duvardan sarkma/düşman zıplatma/ağ bombası atma gibi şeyler için F tuşunu kullanmıştım.
Oyunda mesela tekme ve yumruğa basma konbinasyonlarına göre dövüş şeklini değiştiriyor. Mesela QZQ yapıyorsun önce ayak ile ilgili sonra yumruk ile ilgili ve sonra tekrar ayak ile ilgili bir dövüş kombinayonu yapıyor. Mesela QBoşlukQ yapıyorsun ayak sonra salto tekmeler atıyor sırayla. Bu gibi kombinasyonlar var ama oyun içinde bölüm geçtikçe açılıyor. Açmak için de altın renkli örümcek simgesini almalısın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,326
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom