Neler Yeni

Öneri DÜŞÜK BÜTÇE MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kaan
Bütçe
1200
MAKSİMUM 1200 TL'ye MEKANİK KLAVYE İSTİYORUM. TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM. (klavyede bilek desteği ve %100 yani küçültülmemiş klavye olmasına dikkat ediyorum yani bunlar olursa daha iyi olur)

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,834
İsim
göksel yurtcan
bütçe artarsa XPG summoner alınabilir ama sizin bütçede bir tavsiyem yok rampagenin dandik klavyeleri bile artık 1500tlde başlıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,482
İsim
Mehmet Aslan
bütçe artarsa XPG summoner alınabilir ama sizin bütçede bir tavsiyem yok rampagenin dandik klavyeleri bile artık 1500tlde başlıyor
summoner dediğiniz silver switch li olan mı ? Öyleyse silver switch çok hassas diyorlar lol vb oyunlar oynayan biri için önerir misin ? Bende çok beğendim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,834
İsim
göksel yurtcan
summoner dediğiniz silver switch li olan mı ? Öyleyse silver switch çok hassas diyorlar lol vb oyunlar oynayan biri için önerir misin ? Bende çok beğendim.
ben öneririm hocam alıştıktan sonra sıkıntı çıkarmıyor red seçeneği olsa çok güzel olurdu fakat fiyata karşın performans ve kalite olarak şuan ondan daha iyisi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim şuan kullandığım rampage ultimate bile 3000tl olmuş ki XPG summoner MX Cherry switch kullanıyor

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gamepower ogre nasıldır almayı düşünüyorum. yada bunun seviyesinde daha iyi bi klavye varmı önerdiğin

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,834
İsim
göksel yurtcan
gamepower ogre nasıldır almayı düşünüyorum. yada bunun seviyesinde daha iyi bi klavye varmı önerdiğin
sakın almayın aşırı kalitesiz switchler kullanıyor dediğim XPG nin altındaki fiyatlara tavsiyem yok çünki hepsi kalitesi klavyeler onlar yerine membran almak daha mantıklı

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,482
İsim
Mehmet Aslan
sakın almayın aşırı kalitesiz switchler kullanıyor dediğim XPG nin altındaki fiyatlara tavsiyem yok çünki hepsi kalitesi klavyeler onlar yerine membran almak daha mantıklı
summoner modeline kendimiz switch alıp takabilir miyiz ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,482
İsim
Mehmet Aslan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,834
İsim
göksel yurtcan
bu üzdü :peeposad: Hep membrane klavye kullandım alıp beğenmemekten korkuyorum
membran kullandıysanız illa beğenirsiniz diye düşünüyorum blue/redden geçerken sıkıntı olabilir ama membran için sıkıntı olmaz gibi

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kaan
switchleri kaliteli diye okudum ama xpg uzun süre kullanılır bir marka mı? sürekli para vermek istemiyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,834
İsim
göksel yurtcan
switchleri kaliteli diye okudum ama xpg uzun süre kullanılır bir marka mı? sürekli para vermek istemiyorum
evet gayet kalite bir marka ADATA ürettiriyor sadece bildiğim kadarıyla 2 yıl kadar kullandıktan sonra bilek desteği soyuluyor ki zaten o sıkıntı bu gibi yumuşak padli bilek desteklerinin neredeyse tamamında var xpg nin switchleri zaten MX Cherry onun yanında keycap,pcb kaliteside iyidir

KaaNFleX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kaan
evet gayet kalite bir marka ADATA ürettiriyor sadece bildiğim kadarıyla 2 yıl kadar kullandıktan sonra bilek desteği soyuluyor ki zaten o sıkıntı bu gibi yumuşak padli bilek desteklerinin neredeyse tamamında var xpg nin switchleri zaten MX Cherry onun yanında keycap,pcb kaliteside iyidir
ama summoner silver switch ben blue yada red almak istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,801
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom