Neler Yeni

Öneri Düşük Bütçeye Laptop Önerisi

creatiffe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metejan Kurnaz
Laptop almak için para biriktiriyorum. Elimde bir miktar birikti. Daha çok biriktirip daha iyi modeller alabilirim ama fazla para vermek de istemiyorum. İstediğim özellikleri yazıyorum, bu özelliğe göre en uygun laptop'ı önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Kullanım Amacı: Web işleri, Basit Kodlama
Ram: 8 GB, yükseltilebilir olması lazım. Yetersiz gelirse 16 yapacağım.
Şarj: Type C giriş şarj desteklese güzel olur. Powerbank ile şarj etmek istiyorum laptop'ı.
İşlemci: CSGO 60 FPS üstü açacak bir işlemci.
Ekran: 15.6 İnç, Tercihen IPS panel.

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
Laptop almak için para biriktiriyorum. Elimde bir miktar birikti. Daha çok biriktirip daha iyi modeller alabilirim ama fazla para vermek de istemiyorum. İstediğim özellikleri yazıyorum, bu özelliğe göre en uygun laptop'ı önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Kullanım Amacı: Web işleri, Basit Kodlama
Ram: 8 GB, yükseltilebilir olması lazım. Yetersiz gelirse 16 yapacağım.
Şarj: Type C giriş şarj desteklese güzel olur. Powerbank ile şarj etmek istiyorum laptop'ı.
İşlemci: CSGO 60 FPS üstü açacak bir işlemci.
Ekran: 15.6 İnç, Tercihen IPS panel.
hocam bütçeniz tam olarak ne kadar ₺?

creatiffe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metejan Kurnaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
Dediğim gibi bu kriterleri karşılayan en ucuz cihazı arıyorum. 7.000 de olsa alırım 10.000 de. Ama tercihim ucuz olması. Ram'i 4 GB olan ve 8+8 şeklinde değiştirebileceğim modeller de olur. Tabi daha uyguna geliyorsa.

hocam yanılmıyorsam sag tarafında type-c girişi var ama ssd yukseltilebilir gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de şöyle var bunun da sol tarafında ekran bakış açısına göre type-c

bu ürünü kullanan bir yakinim var gayet hızlı diyor. o da oyun amaci ile almadı ve gayet memnun. type-c girişi de var

Son düzenleme:

creatiffe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metejan Kurnaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam yanılmıyorsam sag tarafında type-c girişi var ama ssd yukseltilebilir gibi

bir de şöyle var bunun da sol tarafında ekran bakış açısına göre type-c

bu ürünü kullanan bir yakinim var gayet hızlı diyor. o da oyun amaci ile almadı ve gayet memnun. type-c girişi de var
Çok teşekkür ederim, bugün Vatan'a gidip bir kaç cihaza da baktım. Attığınız cihazlara da bakacağım. Lenovo deneyimim daha önce hiç olmadı ama uzun ömür konusunda 10 yıllık HP laptop'ımdan gayet memnunum. Bu nedenle attığınız HP modelleri yakından inceleyeceğim.

İlk gönderdiğiniz 14 inç imiş. Ama diğer HP güzel duruyor. Type C girişi var ama buradan şarj olmayı destekliyor değil mi? Bazı modellerde Type C girişi ile sadece başka cihazı şarj edebiliyormuşuz.

Çok teşekkür ederim, bugün Vatan'a gidip bir kaç cihaza da baktım. Attığınız cihazlara da bakacağım. Lenovo deneyimim daha önce hiç olmadı ama uzun ömür konusunda 10 yıllık HP laptop'ımdan gayet memnunum. Bu nedenle attığınız HP modelleri yakından inceleyeceğim.

İlk gönderdiğiniz 14 inç imiş. Ama diğer HP güzel duruyor. Type C girişi var ama buradan şarj olmayı destekliyor değil mi? Bazı modellerde Type C girişi ile sadece başka cihazı şarj edebiliyormuşuz.
lenovo laptoplar kalitelidir onlarıda düşüebilirsiniz

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-bilgisayar-82kd0042tx03-fiyati,16754858.html bunu düşünebilirsiniz

https://www.akakce.com/laptop-noteb...tasinabilir-bilgisayar-fiyati,2115768889.html buda var

Top Bottom