Neler Yeni

Düşük Sistem İsteyen Oyunlar Tavsiye Edebilir Misiniz?

Beren

80+ Gold
İlk Fallout oyunlarına bakabilirsin ayrıca The Elder Scrolls Oblivion öneririm.

Thoiwyth

80+
Bu arada oyuna piksel diye ön yargılı olma ve amaan sıkıcı bu ne deyip çıkma. Oyunun normal sonu, iyi sonu, kötü sonu var. Spoiler oldu biraz ama yani sadece sonlarının olduğunu söyledim. Sen başladığın da normal sonunu yapıyor olacaksın. Normal sonunu bitirdikten sonra internetten ipucu larına bakarsın nasıl iyi son yapılır diye çünkü yapması zor biraz. Konuşmalar falan biraz farklı oluyor farklı sonlarda. İnternetten oyun hakkında ipucu aratırken spoiler görmemeye dikkat et ve oyunun bir sürü gizemleri de var onları da araştır böylece oyunu tam bitirmiş olursun. Her gün 2 saat oynarsan ve tüüm gizemlerini araştırıp bulman 1 ayı alır bence.
Zaten ben hiçbir oyunu grafiğine göre yargılamam ve senin dediğin gibi oyun 1 ay falan sürerse çok iyi olur günlerimi iyi idare eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk Fallout oyunlarına bakabilirsin ayrıca The Elder Scrolls Oblivion öneririm.
Fallout oyunlarını hiç oynamadım başlamayı düşünürüm ve Oblivion'a başlamayı düşünmüyorum çünkü Skyrim'i 6 yıldır oynuyorum ve eğer Oblivion'a başlasaydım sadece hikaye için başlardım ki Elder Scrolls evrenini çok iyi biliyorum o yüzden başlamam. Konu Dışı : Peki Breaking Bad en iyi dizidir diyen senin profiline girebilir mi? :D

Beren

80+ Gold
Zaten ben hiçbir oyunu grafiğine göre yargılamam ve senin dediğin gibi oyun 1 ay falan sürerse çok iyi olur günlerimi iyi idare eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fallout oyunlarını hiç oynamadım başlamayı düşünürüm ve Oblivion'a başlamayı düşünmüyorum çünkü Skyrim'i 6 yıldır oynuyorum ve eğer Oblivion'a başlasaydım sadece hikaye için başlardım ki Elder Scrolls evrenini çok iyi biliyorum o yüzden başlamam. Konu Dışı : Peki Breaking Bad en iyi dizidir diyen senin profiline girebilir mi? :D
Girebilir ama profile BrBa en iyi dizi yazmasın :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,629
Üyeler
157,970
Son üye
Sgdufetry
Top Bottom