Neler Yeni

Düz saça nasıl kolay şekil veririm ?

NeeK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Mert
Saçım düz ama ben uzattığım zaman bu düzlükten memnun değilim. Saçıma dalga veya kıvırcıklık vermek istiyorum bunu kendi başıma yapabilir miyim? istediğim perma değil bu arada hafif dalgalı olsa yeter. Bir berbere yaptırmam şart mı ?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Böyle silindir taraklar oluyordu tarayınca kıvırcıklaştırıyordu saç spreyi ile beraber kullansan olabilir belki

Tre-x

80+ Silver
Saçım düz ama ben uzattığım zaman bu düzlükten memnun değilim. Saçıma dalga veya kıvırcıklık vermek istiyorum bunu kendi başıma yapabilir miyim? istediğim perma değil bu arada hafif dalgalı olsa yeter. Bir berbere yaptırmam şart mı ?
Biraz genetikle ilgili bence

Tre-x

80+ Silver
orası öyle hocam ama hayatımın sonuna kadar düz saçla mı gitmek zorundayım değişmez mi onu merak ediyorum.
Bir berberle konuşsan daha iyi Instagram üzerinden konuşabilirsin bir sürü berber vardır zaten instada

• Muhteşem
Reaksiyonlar: NeeK

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benimde saçım düz. İnternette falan saç pudrası gibi şeyleri çok görüyorum. Saça kolay şekil ve hacim veriyor diyorlar. Ayrıca deniz tuzu sprey gibi şeyler var. Saçı dalgalı gibi yapıyor.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Hocam saç köpüğü mü ne vardı onlara bakılabilir

• Muhteşem

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pudra ve saç bakım jelleri saçları hem güzel hem de şekilli yapıyordu bir yerde okumuştum. Araştırıp denemeni öneririm

• Muhteşem

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,959
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Saç köpüğü, saç maşası ve elektrilki tarak. Bunlarla şekil verebilirsin. Ayrıca kullandığın şampuan, saç kremi, saç yağı ve maske ile de saçın yapısını da değiştirebilirsin.

• Beğen

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
orası öyle hocam ama hayatımın sonuna kadar düz saçla mı gitmek zorundayım değişmez mi onu merak ediyorum.
Saç genetiktir. Benimde saçım dümdüz. uzatsam da kısa da olsa hem düz hem de şekil almıyor. Saçını sürekli yaptırmaktan başka şansın yok. Ya da düz olarak kullanmayı öğreneceksin.

• Muhteşem

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
kanka duş aldıktan sonra ıslakken şekil verebilirsin bence.

• Beğen
Top Bottom