Neler Yeni

DUNGEONS & DRAGONS Etkinliği: Canlı Rol Yapma Masa Oyunu

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Saat 21.00'de Dungeons & Dragons adlı bir FRP oyunu öğrenmeye başladım. Ben hala öğreniyorum. biraz yoruldum Her neyse! Bir Harry Potter gibi ya da Hobbit'teki cüceler ya da Yüzüklerin Efendisi'ndeki bir elf gibi oynamak istiyorsanız bu oyun bir şanstır. Bu oyunda rol yapıyorsunuz. Sadece hiçbir şeye ihtiyacım yok! Discord sunucumda İngilizce öğrenmeye yönelik oturumlar düzenleyeceğim. Koşullarım var:
Bildiğin kadar İngilizce konuşmalısın. Eğer çok iyi konuşmuyorsan. Açıkçası, sorun değil. Sadece dal ve konuş.
Duygularla, tonlamalarla konuşurken ciddi ciddi rol yapmalısınız... Kısaca kendi yarattığınız karakteri yaşamalısınız.
Minimum 1-2 saat kadar vakit ayırmanız gerekiyor. Bu minimumdur. 3-4 saate kadar çıkabilir. Ama şunu aklında tut: Eğleneceksin!
Oynamak için motive ve heyecanlı olmanızı istiyorum.

Dungeons & Dragons bir masaüstü rol yapma oyunudur. Fantastik Rol Oynama anlamına gelen FRP'dedir. Bir cüce, elf, savaşçı, barbar, haydut, sihirbaz, büyücü, büyücü ve daha fazlası olabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat öğrenmek için zaman ayırmanız gerekiyor. Ama sonra zevkin zirvesine ulaşacaksın. Oyunda, Dungeon Master (Oyun Yöneticisi olarak tanıyor olabilirsiniz) hikayeyi anlatıyor ve sizden duruma göre biraz aksiyon almanızı istiyor. Halihazırda yazılmış hikayelerle rol oynayabilir veya gerçekten Dungeon Master yeni bir hikaye yazabilir. Bu harika. Gerçekten harika.

Örnek video:

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,512
Üyeler
141,591
Son üye
yurtdisisiparis
Top Bottom