Neler Yeni

Durakta'ki Kız İle nasıl tanışılır ?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar hemen girıyorum konuya. Çok utangaç biriyim %100 üzerinden %80 falan kızlarla konuşamıyorum. ve her cuma akşamı kızı bizim otobüse binerken görüyorum kız öyle böyle güzel deil hani mavi ekran veriyorum o derece. boyum 1.76 kız benden biraz daha uzun utancımdan bakamıyorum bile bu kız ile nasıl konuşabilirim ? kızın baktığı bile yok bana ama belki ilerlersem bişi olur kzın bana en fazla 2 kere falan baktığını gördüm .d ama belki olur diyim :D Ek: ve deliricem aw kız aklımdan çıkmıyor silemiyorum .d

Receb İvedik

80+ Bronze
Arkadaşlar hemen girıyorum konuya. Çok utangaç biriyim %100 üzerinden %80 falan kızlarla konuşamıyorum. ve her cuma akşamı kızı bizim otobüse binerken görüyorum kız öyle böyle güzel deil hani mavi ekran veriyorum o derece. boyum 1.76 kız benden biraz daha uzun utancımdan bakamıyorum bile bu kız ile nasıl konuşabilirim ? kızın baktığı bile yok bana ama belki ilerlersem bişi olur kzın bana en fazla 2 kere falan baktığını gördüm .d ama belki olur diyim :D Ek: ve deliricem aw kız aklımdan çıkmıyor silemiyorum .d

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
TOFAŞ A.Ş
alt tarafı bi kız reis git selam ver ismini sor tanış sohbet bitince de iyi akşamlar dersin. nası bi soru bu çözemedim

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,532
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
alt tarafı bi kız reis git selam ver ismini sor tanış sohbet bitince de iyi akşamlar dersin. nası bi soru bu çözemedim
işte utananlar için aynısı olmuyor ya kız sanane gelmene gerek yok falan derse zortlarım yani bide her hafta aynı otobüsteyiz rezillik olur yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
TOFAŞ A.Ş
işte utananlar için aynısı olmuyor ya kız sanane gelmene gerek yok falan derse zortlarım yani bide her hafta aynı otobüsteyiz rezillik olur yani
tamam da neyden utanıyosun ben onu anlamadım kral. bahsettiğin cevapları verirse konuşmak istemiyodur nextler geçersin sanki türkiyeye mi rezil olucan

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bi bahaneyle bir şey sorabilirsin kıza sonrada sohbet açıp konuşmaya devam edebilirsin.

Örneğin saat kaç dersin kız söylediğinde aa öylemi geç kalmışım gibi şeyler söyleyerek muhabbet edebilirsin ama kız belli eder sohbet etmeyi isteyip istemediğini.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Bi bahaneyle bir şey sorabilirsin kıza sonrada sohbet açıp konuşmaya devam edebilirsin.

Örneğin saat kaç dersin kız söylediğinde aa öylemi geç kalmışım gibi şeyler söyleyerek muhabbet edebilirsin ama kız belli eder sohbet etmeyi isteyip istemediğini.
telefoon yanımdma ama nasıl sorayım ki çok saçma olmaz mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,310
Üyeler
151,041
Son üye
maggnumm07
Top Bottom