Neler Yeni

Duvarıma Asmak İçin Nereden Ucuz Poster Bulabilirim?

Carotid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Caner emin ŞAHİN
Duvarıma poster asmak istiyorum ama duvarın her yerini kaplayacak şekilde. ucuz ve kaliteli şekilde nereden bulabilirim?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Duvarıma poster asmak istiyorum ama duvarın her yerini kaplayacak şekilde. ucuz ve kaliteli şekilde nereden bulabilirim?
Ben Level dergisi alıyorum Her ay 4 poster veriyor almak istersen Dergi 16 TL Kalan posterleri sattıkları bir site var istediğin poster olan dergiyi alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Ben Level dergisindeki posterleri asıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Level dergisi alıyorum Her ay 4 poster veriyor almak istersen Dergi 16 TL Kalan posterleri sattıkları bir site var istediğin poster olan dergiyi alabilirsin.
Hangi site?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
İnternetten bu verdiğim dergilerin sayılarından hangi posterleri vermişler bak beğendiğin poster olursa o dergiyi alırsın @Nedrax

Screenshot_20210527-214418_Samsung Internet.jpgScreenshot_20210527-214426_Samsung Internet.jpg20210527_214446.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Eyw kanka ama nasıl alıcam bulamadım?
Level'ın ana sitesi diyebiliriz sayfalarında zaten link veriyorlar ben aldım tam hatırlamıyorum ama 5 günde gelmiş olması lazım yanında 1 adet'de bulmaca göndermişler anlamadım pek.

@Carotid

İlk başta poster asmak için çift taraflı bant almıştım çok iyi performans vermedi zamanla düşüyor yada çok gergin olmuyor posterleride çıkartırken 2 saat saç kurutma makinesiyle bantı eritmek zor oluyor bunu kullanabilirsiniz poster asmak için

@Nedrax @Carotid

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Level'ın ana sitesi diyebiliriz sayfalarında zaten link veriyorlar ben aldım tam hatırlamıyorum ama 5 günde gelmiş olması lazım yanında 1 adet'de bulmaca göndermişler anlamadım pek.

@Carotid

İlk başta poster asmak için çift taraflı bant almıştım çok iyi performans vermedi zamanla düşüyor yada çok gergin olmuyor posterleride çıkartırken 2 saat saç kurutma makinesiyle bantı eritmek zor oluyor bunu kullanabilirsiniz poster asmak için

@Nedrax @Carotid
Abi Ağustos sayısı yokmuş onu çok isterdim :(

Carotid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Caner emin ŞAHİN

@Carotid

@Nedrax @Carotid
posterler ne kadar büyüklükte

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç