Neler Yeni

dvı kablosundan 144 Hz alamiyorum nedeni ne olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Yazgaç
Gamepower GPR24C1MS144 24" 1ms monitör aldım kablo olarak dp kablosu gönderdiler. anakartımda (a320m a pro) DP girişi olmadığı için (sistemde Vega 8 ekran kartı var harici ekran kartı yok) site adı vermek sıkıntı olur diye söylemiyorum ama bilindik bi youtube kanalı olan yerden144 Hz destekli dvı kablo aldım. ama 60 Hz veriyor nedeni ne olabilir ya da yeni bi kablo mu almam gerekiyor anakartta sadece hdmı ve dvı girişi var 144 Hz alıcağım kesin olursa her türlü bütçede kabloyu alabilirim

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Monitörde HDMI girişi var mı ? Varsa dönüştürücüyü iade et. 144 hz destekli bir HDMI kablo al öyle kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Yazgaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitörde HDMI girişi var mı ? Varsa dönüştürücüyü iade et. 144 hz destekli bir HDMI kablo al öyle kullan.
hdmı girişi var fakat önceden aldığım hdmı kablolarda görüntüde gidip gelme yaşamıştım o yüzden dvı aldım aslında ama iade edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

gelişmiş görüntü ayarlarından manuel olarak hz değiştirmeniz gerek.
oraya baktığımda Max 60 Hz yazıyor ne yazık ki. önceden HDMI aldığımda da 60 yazmıştı en başında sonra ise 120 olmuştu. ama dvı kablosunda 2-3 gündür artış yaşanmadı

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
1653134104095.png

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Kullandığınız dönüştürünün ve önceden denediğiniz HDMI kablonun linkini atabilir misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Yazgaç
Kullandığınız dönüştürünün ve önceden denediğiniz HDMI kablonun linkini atabilir misin
buyrun bu şu an kullandığım
hdmı kablosunu 45 TL'ye aldım. satıcıya sıkıntı çıkarır mı diye sorduğumda hayır demişti😃

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Teknobiyotiği arayıp bir sorun işlemci anakart ve monitör modelinizi söyleyerek neden 144 hz alamadığınızı. Eğer Çözemezlerse iade edin kaliteli bir HDMI kablo ile deneyin.
Bütçenize uyuyorsa 2 metre Paugge marka bu modeli öneririm 119 TL çok kalitelidir.
3 metre ihtiyacınız varsa buradan alabilirsiniz 143 TL.
Eğer kablodan kaynaklı bir problem yaşıyorsanız Paugge sorunu çözer ama donanım kaynaklı bir sorun varsa bir şey diyemiyorum. İşlemci modeliniz nedir tam olarak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Yazgaç
Teknobiyotiği arayıp bir sorun işlemci anakart ve monitör modelinizi söyleyerek neden 144 hz alamadığınızı. Eğer Çözemezlerse iade edin kaliteli bir HDMI kablo ile deneyin.
Bütçenize uyuyorsa 2 metre Paugge marka bu modeli öneririm 119 TL çok kalitelidir.
Eğer kablodan kaynaklı bir problem yaşıyorsanız Paugge sorunu çözer ama donanım kaynaklı bir sorun varsa bir şey diyemiyorum. İşlemci modeliniz nedir tam olarak?
dediklerinizi yapacağım işlemci modelim ryzen 3 2200 g
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesai saatleri dışındaymış şu an geri aramaları için haber ettim geri dönüş yaptıklarında haber veririm :)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Yazgaç
teknobiyotik sanırım pazae günü de mesai saatleri dışında oluyor. en iyisi ben iade edip sizin dediğiniz HDMI kablosunu sipariş edeyim. gelişme olursa haberdar ederim:)

Top Bottom