Neler Yeni

dxgkrnl fatal error hatası

Hing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Şimşek
Eski bilgisayarımda aynı hatayı aldığım için sıfır ürün ile değiştirdim fakat aynı hatayı yine alıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
dmp açan uygulamanın ekranını paylaştım.
Bilgisayar: Casper Excalibur G900
RTX 3060 laptop gpu
i7 11. nesil
32 GB ram
2 yıldır kurtulamadım eski bilgisayarımda herşeyi denedim fakat ürün 0 gelince yeniden gönderip 1 ay beklemek istemiyorum.
Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
1696880690222.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüksek grafikte oyun oynadığım zaman mavi ekran hatasını daha sık yaşıyorum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,553
İsim
Emre Zengin
Eski bilgisayarımda aynı hatayı aldığım için sıfır ürün ile değiştirdim fakat aynı hatayı yine alıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
dmp açan uygulamanın ekranını paylaştım.
Bilgisayar: Casper Excalibur G900
RTX 3060 laptop gpu
i7 11. nesil
32 GB ram
2 yıldır kurtulamadım eski bilgisayarımda herşeyi denedim fakat ürün 0 gelince yeniden gönderip 1 ay beklemek istemiyorum.
Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüksek grafikte oyun oynadığım zaman mavi ekran hatasını daha sık yaşıyorum.
Minidumpları paylaşır mısın? https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cengiz Emre
Cihazı aldıysanız kaç günde aldınız ve sorununuz çözüldü mü? Ben de sizinle aynı cihaza sahibim. Birebir aynı özellikler. İlk başlarda ekran kartına yüklenen oyunlarda bu dxgkrnl fatal error mavi ekran sorununu yaşıyordum, bugün ilk kez cihaz boştayken yaptı. Sanırım 3 sefer aynı sorundan servise giden cihazı değiştirme hakkımız oluyor. İade hakkımız da olabilir mi, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar

Hing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı aldıysanız kaç günde aldınız ve sorununuz çözüldü mü? Ben de sizinle aynı cihaza sahibim. Birebir aynı özellikler. İlk başlarda ekran kartına yüklenen oyunlarda bu dxgkrnl fatal error mavi ekran sorununu yaşıyordum, bugün ilk kez cihaz boştayken yaptı. Sanırım 3 sefer aynı sorundan servise giden cihazı değiştirme hakkımız oluyor. İade hakkımız da olabilir mi, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar
Cihazımı 2. kez değiştirdiler şu anlık bir sorun yaşamıyorum umarım yaşamam.
İade olarak fatura bedelini karşılarlar fakat 2-3 kere aynı sebepten servise vermeniz gerekiyor ve servisten aldığınız zaman size bir belge veriyorlar onu saklamayı sakın unutmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cengiz Emre
Cihazımı 2. kez değiştirdiler şu anlık bir sorun yaşamıyorum umarım yaşamam.
İade olarak fatura bedelini karşılarlar fakat 2-3 kere aynı sebepten servise vermeniz gerekiyor ve servisten aldığınız zaman size bir belge veriyorlar onu saklamayı sakın unutmayın.

Konuyu tekrar hortlattığım için kusura bakmayınız. Benim için çözemediğim önemli bir konu :)

Hangi servis noktasından yardım aldınız? Cihazı değiştirirken zorluk yaşadınız mı, yoksa gayet kolaylıkla değişim sağladılar mı? Güncel olarak aynı sorunu yaşıyor musunuz? Eskisinden farklı bir işlem uyguladınız mı?

Çok soru sordum biliyorum umarım mesajımı görürsünüz. İyi forumlar

Top Bottom