Neler Yeni

Dying Light 2 Stay Human İçin Son Fırsat Mı?

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
Arkadaşlar merhaba. Mal gibi zamanıda 153 e düştüğünde (Daha kur güncellemesi yapmaz diyordum o zamanlar, ilk oyuna çok geç yapmıştı çünkü) almadığım bu oyunu tl nin kalkması haberleri ile 349,5 a standart sürümünü alsam mı diyorum? cs go sayesinde 624 tl para var. Dolara geçince sanırım bizim para 21-22 dolar anca edecek. Bu oyuna %75 indirim bile gelse şu an ki kura göre zor iner gibi (yaklaşık 12 dolar). Yapıştırıp geçeyim mi ne dersiniz?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Daha ucuz bir fiyata bulamadım. 350 TL'ye değermi derseniz bence değer ama Dying Light 1 çok ilginizi çekmediyse o kadar beğenmezsiniz muhtemelen.

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha ucuz bir fiyata bulamadım. 350 TL'ye değermi derseniz bence değer ama Dying Light 1 çok ilginizi çekmediyse o kadar beğenmezsiniz muhtemelen.
biri keyifle bitirdim hocam. iki bir kadar güzel değilmiş ama maksat parayı değerlendirmek. kütüphanede oynamadığım bir sürü kaliteli yapım var :D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
biri keyifle bitirdim hocam. iki bir kadar güzel değilmiş ama maksat parayı değerlendirmek. kütüphanede oynamadığım bir sürü kaliteli yapım var :D
Bende aynı şekilde ilk oyunu keyifle bitirdim, ikinci oyunun birinci oyundan daha güzel olup olmadığı kişisel görüş. İkinci oyunuda çok beğendim, ilk oyundaki gibi son derece heyecanlandığım anlar oldu. Alıp oynamanızı öneririm.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,643
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar merhaba. Mal gibi zamanıda 153 e düştüğünde (Daha kur güncellemesi yapmaz diyordum o zamanlar, ilk oyuna çok geç yapmıştı çünkü) almadığım bu oyunu TL nin kalkması haberleri ile 349,5 a standart sürümünü alsam mı diyorum? cs go sayesinde 624 TL para var. Dolara geçince sanırım bizim para 21-22 dolar anca edecek. Bu oyuna %75 indirim bile gelse şu an ki kura göre zor iner gibi (yaklaşık 12 dolar). Yapıştırıp geçeyim mi ne dersiniz?
Epic Games'te 1 ve 2. oyun beraber 190'dı. İndirim bitmediyse al. Açık ara Dying Light 1'den çok daha iyi. Dl1 hikayesi iyi diyen hikayeli oyun oynamamıştır. Yüksek potansiyelli ama kötü bir hikayeydi.

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Epic Games'te 1 ve 2. oyun beraber 190'dı. İndirim bitmediyse al. Açık ara Dying Light 1'den çok daha iyi. Dl1 hikayesi iyi diyen hikayeli oyun oynamamıştır. Yüksek potansiyelli ama kötü bir hikayeydi.
epicde daha uygun ama maksat bakiyeyi tüketmek hocam. Teşekkürler verdiğiniz bilgi için (bu arada indirim de bitmiş maalesef)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,429
Üyeler
157,070
Son üye
okul soru
Top Bottom