Neler Yeni

Dying light Türkçe yapma(geforce now)

PCSX4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
PCSX4
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation Emulatörleri ;)
Facebook
pcsx4
GeForce Now'da arama bölümüne Steam yaz ve giriş yap, daha sonrasın da özellikler>dil>Türkçe dilini seç.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
GeForce Now'da arama bölümüne Steam yaz ve giriş yap, daha sonrasın da özellikler>dil>Türkçe dilini seç.
O kaldırıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef oyun GeForce Now'da Türkçe olmuyor.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
O kaldırıldı.

Maalesef oyun GeForce Now'da Türkçe olmuyor.
Öyle miymiş...
Türkçe dili neden engellerki bir firma 🤔

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Öyle miymiş...
Türkçe dili neden engellerki bir firma 🤔
Engellememişler. Oyunun dil ayarları menüsünde bulunmadığı için. Steam'den değiştirildiği için ve sende Avrupa sunucusunda olduğun için Global dil olan İngilizce olarak ayarlamışlar oyunu.

Önceden menüden değiştirilebiliyordu ama bazıları menüden kütüphanesine girip GeForce Now'da olmayan oyunlara girmeye başlayınca iptal oldu.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Engellememişler. Oyunun dil ayarları menüsünde bulunmadığı için. Steam'den değiştirildiği için ve sende Avrupa sunucusunda olduğun için Global dil olan İngilizce olarak ayarlamışlar oyunu.

Önceden menüden değiştirilebiliyordu ama bazıları menüden kütüphanesine girip GeForce Now'da olmayan oyunlara girmeye başlayınca iptal oldu.
Anladım hocam. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

mesut3467

80+ Bronze
Ben yapabiliyorum. Anlatayım şimdi önce steam hesabına girip aile modunu açıyorsun şifre giriyorsun 4 basamaklı. Kurulum bittikten sonra Geforca gir oyununu aç, açılırken aile modunda olduğu için şifre isteyecek steam launcherindeyken. Şifreni girdikten sonra oyun yan tarafta görüncek. Başlatmadan önce özelliklerinden league dil seçeneğinden türkçeyi bulup seç. Daha sonra oyunu başlat başladığında türkçe olmuş oluyor. Yapamadığın yerde nerede takıldıysan bana yaz dönerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,884
Üyeler
158,214
Son üye
Hyxnn