Neler Yeni

Dying Ligts Fps Drop sorunu

kyagizzz

80+ Bronze
Performans moduna alınca her oyunda 99-100 derece sadece csgo hariç onda da 85-90 eğlence modunda ise 90-95.Ayrıca verdikleri garanti kendileri'nin değil İntel'in verdiği bir garanti.Fakat yine de bu dereceler zararlı.95-100 arasına çıkması anormal zaten.Değişim istemeyi düşünüyorum fakat şuan YKS çalıştığım için gönderemem.RAM 16 ve ürün daha 2 aylık.
Bios guncel degil bence. Benimki asla gormedi bu dereceleri. Altinda tek fanli kucuk cakma 8 sene once alinmis ama kullanilmamiş bir fan var. Maks 85-87 gordum fh4 te

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Bios guncel degil bence. Benimki asla gormedi bu dereceleri. Altinda tek fanli kucuk cakma 8 sene once alinmis ama kullanilmamiş bir fan var. Maks 85-87 gordum fh4 te
Şöyle söyliyim.Odada cam ile klima açıp içeriyi eksi derecelere getirdim yine de soğumadı.Dediğin gibi olabilir Mayıs'ın sonunda göndericem Monster'a.

kyagizzz

80+ Bronze
Şöyle söyliyim.Odada cam ile klima açıp içeriyi eksi derecelere getirdim yine de soğumadı.Dediğin gibi olabilir Mayıs'ın sonunda göndericem Monster'a.
Hocam çok garip. Benim laptobun 1m kdr ilesirisnde petrk var bir de.

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Konuyu tekrar yükseltiyorum ama bilen yazabilir mi.Acaba 3D Ayarlar'ın çoğu kapalı olduğu için olabilir mi ?
dfhfd.png

Eredun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yasir Yaşar
Oyun ilk çıktığında yayıncılar oynarken böyle bir sorun vardı memory leak diyorlardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza
Monster RTX 3050 İ5-11400H sistemimde Dying Light'ta fps drop yaşıyorum.Nasıl bir ayar yaparsam yapiyim ekran kartı kullanımı %30'lara kadar düşüyor.Fps yükselse bile kasıyor.Dün 7 saat kasmadan oynadım bugün de ilk başta kasıyordu çık gir yaptım düzeldi yine 2-3 saat oynadım.Şu an girdiğimde yine donuyor.RAM 16
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu tekrar yükseltiyorum ama bilen yazabilir mi.Acaba 3D Ayarlar'ın çoğu kapalı olduğu için olabilir mi ?
Alıntıyı görüntüle
Biraz hortlatma olacak ama. kesin bir çözüm olmasada bu drop olayı gerçekleştiğinde art arda birkaç kez AltTab yaptığınız zaman çözülüyor.

Dediğim gibi kesin bi çözüm değil, drop sorununu kökten çözmüyor. Ancak ztn bu drop olayı yaklaşık 30 dk 1 saat oynadıktan sonra, yada oyuna ilk girdiğinizde yaşandığından dolayı iş görecek bir çözüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,730
Üyeler
151,944
Son üye
lunamoon
Top Bottom