Neler Yeni

🔥İndirim E-Sports Tiger İce V2 Dot Skatez 110TL🔥🔥

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Selim
Yeni hesapla 39TL+vergi normal hesapla alsanız dahi 310TL şuan en ucuz burada satılıyor.
Her mouse ile uyumlu. İçinden toplam 40 adet 4 farklı boyutta skatez çıkıyor.
Ben attack shark x3 için kullanıyorum. Bir tık kontrol istediğim için 8 adet yapıştırdım.
Sizde 6-10 arası değişir, duruma göre en az 4 kez en fazla 6 kez skatez değiştirebilirsiniz.
Kendiminkini bu satıcıdan almıştım.
Elimde şuan bundan artan dotlar + xraypad dotlar var yoksa kesinlikle alırdım bir paket daha.
IMG_20240703_054713.jpg

Son düzenleme:

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,865
İsim
Mehmet
Darmoshark fare kullanıyorum, dot skatezler aklımdaydı paylaştığın için teşekkürler. Yeni hesap oluşturdum ödemeyi altta paylaşıyorum. Ancak farede sensör etrafında da skatez var, kullanıma sorun oluşturuyor mu nasıl kullanılıyor bilgisi olan aydınlatırsa aevinirim.
1000045566.jpg

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Darmoshark fare kullanıyorum, dot skatezler aklımdaydı paylaştığın için teşekkürler. Yeni hesap oluşturdum ödemeyi altta paylaşıyorum. Ancak farede sensör etrafında da skatez var, kullanıma sorun oluşturuyor mu nasıl kullanılıyor bilgisi olan aydınlatırsa aevinirim.
Skatezleri vida kısmı kalana kadar söküp alkollü bezle yapıştırıcı kalintisini silip bunlardan istediğin boyutları seçip yapıştırıyorsun. Bence sensör skatezini sökme çok fark yoktur kalınlıkları arasında.
Konuya fotoğraf ekledim.

Son düzenleme:

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Skatezleri vida kısmı kalana kadar söküp alkollü bezle yapıştırıcı kalintisini silip bunlardan istediğin boyutları seçip yapıştırıyorsun. Bence sensör skatezini sökme çok fark yoktur kalınlıkları arasında.
Konuya fotoğraf ekledim.
bende darmoshark m3 4k kullanıyorum . 1 Tane cektim deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

siparişi oluştururken cvv yanlış girmişim provizyonda gözüküyor işlem aceba iptal edilir mi ?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende darmoshark m3 4k kullanıyorum . 1 Tane cektim deneyeceğim

siparişi oluştururken cvv yanlış girmişim provizyonda gözüküyor işlem aceba iptal edilir mi ?
Bende bakiye olmadığını söyleyip ödeme yöntemi değiştirmek için süre vermişti aynı Amazon gibi. Sizde ne olur bilmem provizyona gitmiş ilginç.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
ahmet ali özmert
Yeni hesapla 39TL+vergi normal hesapla alsanız dahi 310TL şuan en ucuz burada satılıyor.
Ben attack shark x3 için kullanıyorum. Bir tık kontrol istediğim için 8 adet yapıştırdım.
Sizde 6-10 arası değişir, duruma göre en az 4 kez en fazla 6 kez skatez değiştirebilirsiniz.
Elimde şuan bundan artan dotlar + xraypad dotlar var yoksa kesinlikle alırdım bir paket daha.
Alıntıyı görüntüle
teşekkür ederim dostum yeğenim mausumun altındaki skatezleri yedi kaymıyor mouse artık ucuz yolla çözmüş olduk eyw :D

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Numan Ceylan
teşekkür ederim dostum yeğenim mausumun altındaki skatezleri yedi kaymıyor mouse artık ucuz yolla çözmüş olduk eyw :D
Hocam ağzıyla yemedi umarım, ptfe cok zararli bir bileşik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,869
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Alıntıyı görüntüle
çok teşekkürler arıyordum bu aralar.

Alıntıyı görüntüle
biraz speed istiyorum aynı mouse kullanıyorum sizce iş yapar mı?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Selim
çok teşekkürler arıyordum bu aralar.

biraz speed istiyorum aynı mouse kullanıyorum sizce iş yapar mı?
Stok skatezden iyi. Ve yüzey alanından dolayı her türlü hızlı oluyor zaten. Ne kadar fazla yüzey alanı o kadar çok sürtünme. 6 veya 8 iyidir bence. Hızı ilk hali çok hızlı biraz kullanınca düzeliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,869
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Stok skatezden iyi. Ve yüzey alanından dolayı her türlü hızlı oluyor zaten. Ne kadar fazla yüzey alanı o kadar çok sürtünme. 6 veya 8 iyidir bence. Hızı ilk hali çok hızlı biraz kullanınca düzeliyor.
hocam ben skatezleri söküp mouse u biraz modlayacağım 40-45 gram civarlarına düşürmeyi planlıyorum birde 4 tane dot taktınmı fişek :kekw:

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
ahmet ali özmert
Hocam ağzıyla yemedi umarım, ptfe cok zararli bir bileşik.
yok hocam mousemde ptfe değilde glass skatez var allahtan yemedi de sadece parçalandı parçalandığı için kaymıyor

Top Bottom