Neler Yeni

E-Ticarete başlamak için yapılabilecekler, tavsiyeler.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Arkadaşlar selamlar. Yaklaşık bir kaç aydır e-ticaret işini düşünüyorum. Harici bir işte daha çalışıyorum ancak bu e-ticaret işim ana işim olsun da yaptığım iş yan gelir gibi olsun düşüncesindeyim. E-Ticarete başlamak için ilk aşamada neler yapılabilir?
Takı işi yapmayı düşünüyorum bu konuda önerebileceğiniz şeyler var mıdır? Bunun haricinde şunu yapma diyebileceğiniz tecrübeleriniz var mıdır?
Trendyol gibi şirketlerle çalışma düşüncem şu anlık yok. Instagram üzerinden satmayı düşünüyorum. Tavsiyelere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
hocam moralinizi bozmak istemem ama artık herkes eticaret yapıyor.başka alanlara yönelmenizi tavsiye ederim.

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam moralinizi bozmak istemem ama artık herkes eticaret yapıyor.başka alanlara yönelmenizi tavsiye ederim.
Mesela hocam?

Şöyle bir konu da var bir sürü şirket var evet ama bir sürü ekmek yiyen de var. Kendi yolumuzu çizeriz diye düşünüyorum.

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
Mesela hocam?

Şöyle bir konu da var bir sürü şirket var evet ama bir sürü ekmek yiyen de var. Kendi yolumuzu çizeriz diye düşünüyorum.
hocam instagramdan satmayı filan düşünmeyin bence ,size dropshippingi öneriyorum türkiye'den toplu alım yaparak ydışında ebaydır aliexpressdir vsvs. orada satmanız maddi manada sizi pozitif etkileyecektir diğeri hikaye.
youtubeda bunun hakkında çok fazla video bulabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ufak bir ekleme yapayım,satacağınız ürünün popülaritesinin son zamanda artmış olması gerekiyor örnek vermem gerekirse barbi yazan bilezik satarsanız bile son zamanlarda çok satılır.

başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
hocam instagramdan satmayı filan düşünmeyin bence ,size dropshippingi öneriyorum türkiye'den toplu alım yaparak ydışında ebaydır aliexpressdir vsvs. orada satmanız maddi manada sizi pozitif etkileyecektir diğeri hikaye.
youtubeda bunun hakkında çok fazla video bulabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum hocam. Aslında orası da düşündürdü ama malı direk elimize alıp satmak daha mantıklı gibi düşünmüştük.
Bu toplu alımlarda ebay'den alıp amazondan satmak daha mantıklı sanırsam ancak onun içinde depo anlaşması gibi ufak teferruatlar var anladığım kadarıyla. Yaparım diye düşünüyorum ancak nasıl yapılacak onu bilemiyorum...

dante07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
C.Kaan
Teşekkür ediyorum hocam. Aslında orası da düşündürdü ama malı direk elimize alıp satmak daha mantıklı gibi düşünmüştük.
Bu toplu alımlarda ebay'den alıp amazondan satmak daha mantıklı sanırsam ancak onun içinde depo anlaşması gibi ufak teferruatlar var anladığım kadarıyla. Yaparım diye düşünüyorum ancak nasıl yapılacak onu bilemiyorum...
bende konuyla çok haşır neşir değilim ondan çok ayrıntılı cevap veremeyeceğim,youtube dan göz gezdirebilirsiniz,umarım yoluna koyabilirsiniz.yalnız ve tek tavsiyem ydışına satış olacaktır.

türkiyeden malı daha ucuza tedarik edebilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
@dante07 çok teşekkür ediyorum, sağolun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,877
Üyeler
153,956
Son üye
PainKilLord
Top Bottom