Neler Yeni

E-YOOSO Z11 hotswap hakkında soru

Reickun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beco
merhaba ben bu klavye hotswaplama işinde çok da bilgili değilim acaba herhangi bir switchi kullanıp hotswaplasam bir sorun çıkarır mı? aynı tür switchleri mi kullanmak daha mantıklı olur? ricam olsa beni aydınlatabilirmisiniz?

Reickun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beco
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım teşekkür ederim

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
3 pin, 5 pin mevzusu var her switch takılmaz, aynı tür switchi neden değişteresin ki anlamadım
@MuratTheFounderOfGariban

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Muhammed emin efe
merhaba ben bu klavye hotswaplama işinde çok da bilgili değilim acaba herhangi bir switchi kullanıp hotswaplasam bir sorun çıkarır mı? aynı tür switchleri mi kullanmak daha mantıklı olur? ricam olsa beni aydınlatabilirmisiniz?
Öncelikle sökerken kullanılmaz hale gelir bi kaç tanesi bilgin olsun. Onun dışında soketi cherry mx soket olsun. Pinlerine dikkat et. Silindir soket olmaz bilgin olsun.

Reickun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beco
hocam switchin bulunduğu w tuşu birazcık takılma yapıyor, çok kullanmadığım tuşlarla aynı switchi değiştirebilirim, ilerideki vakitlerde belki de fikrim değişir de direk yeni bir switch takma fikri gibi bir şey oluşursa bilgili olayım ve önemli davranayım demiştim.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Muhammed emin efe
hocam switchin bulunduğu w tuşu birazcık takılma yapıyor, çok kullanmadığım tuşlarla aynı switchi değiştirebilirim, ilerideki vakitlerde belki de fikrim değişir de direk yeni bir switch takma fikri gibi bir şey oluşursa bilgili olayım ve önemli davranayım demiştim.
Açıkçası tamamen yeni set almanı önermem bu klavyeye. Aliexpress'te 10 lu 20 li uyguna var onlardan al. İlerleyen zamanlarda daha farklı bi klavye alırsan ona yeni set alırsın.

Reickun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beco
bu sene idare etmem lazım hocam. seneye pc dahil yeni bir setup çekmeyi düşünüyorum. yardımlarınız için teşekkürler

Top Bottom