Neler Yeni

EA desktop açılmıyor ama arka planda gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Fırat Pehlevan
merhaba originden sonra ea desktop diye bir uygulama çıkmış origin yerini alıcakmış ea destop uygulamasını kuramıyorum yönetici çalıştırıyorum fakat açılmıyor hata bile vermiyor ama arka planda açık gözüküyor

Mumincan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mümin can zayimler
Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. (bu yöntemle yapın bende uzun zamandır uğraşıyordum. Sonunda yapabildim.)

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. (bu yöntemle yapın bende uzun zamandır uğraşıyordum. Sonunda yapabildim.)
Çözüm bu dur dostlar ben her yolu denedim sadece bu oldu konuyu çözüldü olarak işaretleyebiliriz.

Top Bottom