Neler Yeni

EA FC 24 MAVİ EKRAN HATASI

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
selam beyler bundan 1 hafta once falan ben ea fcyı kapatırken hep alt f4le kapatırım oyunu kapatırken alt f4 attıgımda mavı ekran verıyordu bugun artık oyuna gıremıyorum bir düğmeye basın yeri geliyor ana menüye gidicem pc mavi ekran veriyor ne yapacağım yt falan baktımda kimse bir şey atmamış.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
selam beyler bundan 1 hafta once falan ben ea fcyı kapatırken hep alt f4le kapatırım oyunu kapatırken alt f4 attıgımda mavı ekran verıyordu bugun artık oyuna gıremıyorum bir düğmeye basın yeri geliyor ana menüye gidicem pc mavi ekran veriyor ne yapacağım yt falan baktımda kimse bir şey atmamış.
Ben geçen sene aktif oynuyordum. Bu sene arkadaşımın hesapla arada giriyorum. 1-2 senedir PC için biraz sıkıntılı. Oyunu düzgün kapat. Alt + f4 yapma. Menüden çık düzgün şekilde.

Dosyaları doğrula. Ardından belgeler klasöründeki EAFC24 klasörünü sil oyunu baştan aç. Ben ara sahnelerde drop yiyordum böyle düzeltmiştim. Olmazsa oyunu temiz bir şekilde kaldır baştan yükle. Yabancı forumlarda bulduğum önemli bilgiler bunlardı. İşe yarıyor.
Ayrıca Dinamik çözünürlük ve Telli saç mutlaka kapalı olmalı.

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçen sene aktif oynuyordum. Bu sene arkadaşımın hesapla arada giriyorum. 1-2 senedir PC için biraz sıkıntılı. Oyunu düzgün kapat. Alt + f4 yapma. Menüden çık düzgün şekilde.

Dosyaları doğrula. Ardından belgeler klasöründeki EAFC24 klasörünü sil oyunu baştan aç. Ben ara sahnelerde drop yiyordum böyle düzeltmiştim. Olmazsa oyunu temiz bir şekilde kaldır baştan yükle. Yabancı forumlarda bulduğum önemli bilgiler bunlardı. İşe yarıyor.
Ayrıca Dinamik çözünürlük ve Telli saç mutlaka kapalı olmalı.
dosya dogrulama ve silip yeniden yuklemeyı yapmıstım sımdıde belgelerden fc 24u sıldım bakalım olcakmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

belgelerden fc 24 u silin giris yerınde on ayar dosyanızı sılın yenı bı tane olusturun bıttı

Son düzenleme:

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dosya dogrulama ve silip yeniden yuklemeyı yapmıstım sımdıde belgelerden fc 24u sıldım bakalım olcakmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

belgelerden fc 24 u silin giris yerınde on ayar dosyanızı sılın yenı bı tane olusturun bıttı
sorun COZULMEMIS yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza bıngol
Selamlar tam olarak aynı hata bendede mevcut fakat benim tüm oyunlarımda aynısını yapıyor :((

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Anticheat dolayısıyla olmuş olabilir tekrardan kurmayı dener misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,628
Üyeler
151,584
Son üye
Zyprox
Top Bottom