Neler Yeni

EA Games yüklü olan oyunu Steam için tanıtma

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kadir Çelik
dostlar selam. xbox gamepass üzerinden yararlandığım ea play sayesinde bir süredir battlefield 1 oynuyorum. bu sefer gamepass yenilemeyip direkt steam üzerinden ea play satın aldım ve oyunu steam üzerinden oynayacağım. sorun bilgisayarda yüklü olan oyunun steamde yüklü gözükmemesi ve tekrardan indirmek istemesi. bu zahmete girişmeden oyunu nasıl steam'e tanıtabilirim? şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
dostlar selam. xbox gamepass üzerinden yararlandığım ea play sayesinde bir süredir battlefield 1 oynuyorum. bu sefer gamepass yenilemeyip direkt steam üzerinden ea play satın aldım ve oyunu steam üzerinden oynayacağım. sorun bilgisayarda yüklü olan oyunun steamde yüklü gözükmemesi ve tekrardan indirmek istemesi. bu zahmete girişmeden oyunu nasıl steam'e tanıtabilirim? şimdiden teşekkürler.
Ea playi steam için olanını aldın Değilmi origin için olanı aldıysan sıkıntı

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kerem
Tanitamazsin her türlü indirmek zorundasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kadir Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ea playi steam için olanını aldın Değilmi origin için olanı aldıysan sıkıntı
aynen hocam steam üzerinden aldım aylık 8 tl'ye geliyordu indirimden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanitamazsin her türlü indirmek zorundasın.
diğer forumlarda appmanifest vb. gibi yöntemler bahsediliyor fakat pek anlamadım açıkçası. yani bir yöntemi olduğunu söylüyorlar.

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kerem
aynen hocam steam üzerinden aldım aylık 8 TL'ye geliyordu indirimden
Mesaj otomatik birleştirildi:

diğer forumlarda appmanifest vb. gibi yöntemler bahsediliyor fakat pek anlamadım açıkçası. yani bir yöntemi olduğunu söylüyorlar.
EA üzerinden ve Steam üzerinden de sahibim oyuna.
Steamden almadan önce originde indirmiştim ve 150-200 saat oynamıştım.
Steamden premium alınca Steame geçmek istedim el mecbur silip yeniden indirdik.
70-80 GB diye hatırlıyorum koy geceden sabaha insin.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,568
İsim
MehmedVII
EA Play'de böyle bir sorun var. Mecbur indirmek zorundasın tekrar. İndirince yine Steam'den oyna giyince EA App'e atacak ilerlemek ein kaybolmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kadir Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EA Play'de böyle bir sorun var. Mecbur indirmek zorundasın tekrar. İndirince yine Steam'den oyna giyince EA App'e atacak ilerlemek ein kaybolmaz.
peki sonradan tekrar xbox'tan devam edersem tekrarlamak zorunda mıyım yine indirme işlemini? steam'den ea klasörüne atmaktan bahsediyorum. tam tersi yani.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,568
İsim
MehmedVII
peki sonradan tekrar xbox'tan devam edersem tekrarlamak zorunda mıyım yine indirme işlemini? steam'den ea klasörüne atmaktan bahsediyorum. tam tersi yani.
Evet, xbox'tan başka diske Atsan bile tekrar indirmen gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
Steamde kütüphanye gel sonra oradan Steam dışından bir şey yükleydi galiba ona bas ondan sonra Battlefield 1i seç

Top Bottom