Neler Yeni

EA Play oyunlarını oynama süresi sınırlı mı?

AjanFiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fikret Çelebi
It Takes Two adlı oyunu arkaşımla oynamak istiyorum. Oyuna 400TL vermek yerine 1 aylık EA Play almak daha mantıklı geliyor. Benim birkaç sorum var. Öncelikle arkadaşımda Xbox Game Pass mecvut arkadaşım da Game Pass bende EA Play üyeliği varken beraber oynayabilir miyiz? Oyunu bir kişinin alması yeter diye duydum. Arkadaşım ben EA Play almadığım halde bana Xbox Game Pass'den davet atarsa beraber oynayabilir miyiz? Xbox Game Pass'de It Takes Two için herhangi bir saat sınırı var mı? Ben oyunu almadan arkadaşım bana Xbox Game Pass'den davet atarsa Türkçe yama kurabilir miyim? Son olarak EA Play de saat sınırı var mı? Sizce en mantıklı davranış hangisi olur?

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
It Takes Two adlı oyunu arkaşımla oynamak istiyorum. Oyuna 400TL vermek yerine 1 aylık EA Play almak daha mantıklı geliyor. Benim birkaç sorum var. Öncelikle arkadaşımda Xbox Game Pass mecvut arkadaşım da Game Pass bende EA Play üyeliği varken beraber oynayabilir miyiz? Oyunu bir kişinin alması yeter diye duydum. Arkadaşım ben EA Play almadığım halde bana Xbox Game Pass'den davet atarsa beraber oynayabilir miyiz? Xbox Game Pass'de It Takes Two için herhangi bir saat sınırı var mı? Ben oyunu almadan arkadaşım bana Xbox Game Pass'den davet atarsa Türkçe yama kurabilir miyim? Son olarak EA Play de saat sınırı var mı? Sizce en mantıklı davranış hangisi olur?
Arkadaşımla ikimizde gamepass alarak fifa 22 yi birlikte oynamıştık 2v2 online da saat sınırı yok diye biliyorum gamepassde
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox üzerinden arkadaş ekleyip davet atarak oynamıştık

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,868
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bazı oyunlarda 10 saat sınırı var. Ona daha pahalı olan üyeliği istiyor. Onun haricinde süre sınırı yok diye biliyorum.

Top Bottom