Neler Yeni

EA playden ıt takes two ve a way out alsam arkadaşımla oynayabilirmiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
Arkadaşlar steamden aylık 29 tl ye ea play almayı düşünüyorum ve içinden ıt takes two ve a way out oynayacağım. Arkadaşımın satın almasına gerek varmı? Normalde ıt takes to ve a way out satın alsam arkadaşımın almasına gerek yok diye biliyorum fakat ea play de öylemi sadece ben ea play den alsam yeterlimi? ve 1 aydan sonra ea play i tekrardan ödemek zorundamıyım? Kısacası ben ea play alıp ıt takes two ve a way out oynayacağım. Arkadaşımın herhangi bir şey almasına gerek varmı?

Son düzenleme:

VuVuzela

80+
EA Play'e 30TL vereceğine Gamepass alsana hocam. Gamepass aldığında EA Play kütüphanesi de açılıyor. Sadece EA Play kullanmak için o parayı vermeniz mantıklı değil bence.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Yüksek ihtimalle gerekmez oyunun amacı o zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
EA Play'e 30TL vereceğine Gamepass alsana hocam. Gamepass aldığında EA Play kütüphanesi de açılıyor. Sadece EA Play kullanmak için o parayı vermeniz mantıklı değil bence.
parası sıkıntı değil :) sadece birlikte oynayabilirmiyiz ea playden sordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Doruk Palaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşın ücretsiz versiyonunu indirecek. Sen paralı versiyondan onu beraber oynamaya davet edeceksin aynı oyuna gireceksiniz.

Yani oluyor.
İnt den araştırdım birkaç kişi ea play i aldığında a way out indirmek istemiş ve bu oyun ülkenizde indirilemiyor ibaresiyle karşılaşmış. Ben şuan kıbrıstayım böyle bir uyarıyla karşılaşırmıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

parası önemli değil benim merak ettiğim ben steamden ea play aldığımda ve ea play in içinden it takes two ve a way out indirirsem arkadaşım satın almadan oynayabilirmiyim? Bu iki oyunu ayrı ayrı satın almak pahalı olduğu için ea playden almak istiyorum. Bu iki oyun arkadaşımda yok.

Son düzenleme:

Hıeetos

80+
İnt den araştırdım birkaç kişi ea play i aldığında a way out indirmek istemiş ve bu oyun ülkenizde indirilemiyor ibaresiyle karşılaşmış. Ben şuan kıbrıstayım böyle bir uyarıyla karşılaşırmıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

parası önemli değil benim merak ettiğim ben steamden ea play aldığımda ve ea play in içinden it takes two ve a way out indirirsem arkadaşım satın almadan oynayabilirmiyim? Bu iki oyunu ayrı ayrı satın almak pahalı olduğu için ea playden almak istiyorum. Bu iki oyun arkadaşımda yok.
Dostum adam sana diyorki aynı parayı veriyorsun ikisindede ea play alıyorsun bir de canın başka 200 oyundan birini isterse onu da oynayabiliyorsun zaten durum parasında değil

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,291
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar steamden aylık 29 TL ye ea play almayı düşünüyorum ve içinden ıt takes two ve a way out oynayacağım. Arkadaşımın satın almasına gerek varmı? Normalde ıt takes to ve a way out satın alsam arkadaşımın almasına gerek yok diye biliyorum fakat ea play de öylemi sadece ben ea play den alsam yeterlimi? ve 1 aydan sonra ea play i tekrardan ödemek zorundamıyım? Kısacası ben ea play alıp ıt takes two ve a way out oynayacağım. Arkadaşımın herhangi bir şey almasına gerek varmı?
Game Pass almak daha mantıklı içinde EA Play var. Steam'de abonelik iptali için Hesap Ayrıntıları>Abonelikler>EA Play iptal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom