Neler Yeni

EA Sports 24 kasmalar oluyor

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
Arkadaşlar merhaba, fifa 24 oynarken sahne geçişlerinde falan FPS çok düşüyor o kadar yüksek ayar açmadım ama açsam da bu sistemle bu kadar düşmemesi lazım yani sanki 100 derecede oynuyorum oyunu öyle bir kasma yapıyor. Genel bir sorun mu bu yoksa ayarı falan var mı ? Bir de ALT+TAB yaparken ekran siyah oluyor sonra masaüstüne geçiyor sanki monitör farklı moda giriyor gibi sol üstte kaynağı falan gösteriyor.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Arkadaşlar merhaba, fifa 24 oynarken sahne geçişlerinde falan FPS çok düşüyor o kadar yüksek ayar açmadım ama açsam da bu sistemle bu kadar düşmemesi lazım yani sanki 100 derecede oynuyorum oyunu öyle bir kasma yapıyor. Genel bir sorun mu bu yoksa ayarı falan var mı ? Bir de ALT+TAB yaparken ekran siyah oluyor sonra masaüstüne geçiyor sanki monitör farklı moda giriyor gibi sol üstte kaynağı falan gösteriyor.
Ben Msı After Burner açarak fps değerlerini göremıyorum ama ara sahnelerde pozısyon tekrarı öncesi droplar oluyor

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet o droplardan bahsediyorum benim zevkimi baya bozuyor
Bu arada oyunun ekran hz hızını değiştirme ayarı var mı ?

Oyunu pencereli tam ekran yap. Grafik ayarlarından taraftarı kıs diğerlerini de ortaya çek. O ara sahneler için bir ayar var onu değiştir normal kare hızı kullan mı ne yapman gerekiyor onu anlarsın. O şekilde çözülüyor yoksa normal hali çöp oyunun.

uzayalkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Uzay Alkan
Discord
ρredator#1881
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu pencereli tam ekran yap. Grafik ayarlarından taraftarı kıs diğerlerini de ortaya çek. O ara sahneler için bir ayar var onu değiştir normal kare hızı kullan mı ne yapman gerekiyor onu anlarsın. O şekilde çözülüyor yoksa normal hali çöp oyunun.
ALT+TAB sorunu düzeldi sadece diğerleri pek farklı değil.
Ek olarak bir sorum daha var, bende PS kolu var fakat ben bunu DSWindows uygulaması ile bağlayıp oynamak istediğimde sanki joystik sürekli aşşağı takılmış gibi aşşağı çekiyor hep oynatmıyor bunu nasıl çözerim ?

leomessii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Leo Messi
ara sahneler tam kare mi olcak yarım kare mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda
Oyunun çok optimizasyon sorunları var inanki o herkese oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,183
Üyeler
150,416
Son üye
kabasaqal34
Top Bottom