Neler Yeni

EAFC24 AÇINCA PC KENDİ KENDİNE RESET ATIYOR.

thrower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ahmet
EAFC24 AÇINCA PC KENDİ KENDİNE RESET ATIYOR. lütfen yardım edin açtıgımda oyunu pc kendi kendine reset atıyor sil yükle felan herşeyi yaptım olmadı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,443
İsim
Çağatay
EAFC24 AÇINCA PC KENDİ KENDİNE RESET ATIYOR. lütfen yardım edin açtıgımda oyunu pc kendi kendine reset atıyor sil yükle felan herşeyi yaptım olmadı
İşlemci fazla ısınıyor olabilir bu yüzden pc kendine reset atıyordur.

thrower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci fazla ısınıyor olabilir bu yüzden pc kendine reset atıyordur.
yok hocam işlemci ekran kartı ısınmasına felan baktım hepsi normal derecelerde sadece eafc24de oluyor diger oyunlarda yok bu durum

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,443
İsim
Çağatay
yok hocam işlemci ekran kartı ısınmasına felan baktım hepsi normal derecelerde sadece eafc24de oluyor diger oyunlarda yok bu durum
Oyuna girerken işlemci sıcaklığınızı görüyor musunuz ? Bazı oyunları açmaya çalışırken anlık olarak işlemci sıcaklığı yükselebiliyor. Sonrasında oyuna girince değerler normale dönüyor. EAFC de açılışta anlık fazla yükselme oluyor olabilir gözlemleyin işlemci sıcaklığını.

thrower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam valla işlemci sıcaklıgına bakamıyorumki işlemcim ryzen 5 5600 ekran kartım rx6600xt oyuna tıklıyorum beyaz ana ekranı geliyor oyunun eafc24 yazıyor sonrasında pc kendi kendine reset atıyor

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,443
İsim
Çağatay
hocam valla işlemci sıcaklıgına bakamıyorumki işlemcim ryzen 5 5600 ekran kartım rx6600xt oyuna tıklıyorum beyaz ana ekranı geliyor oyunun eafc24 yazıyor sonrasında pc kendi kendine reset atıyor
İşlemci soğutucunuz nedir ?

Top Bottom