Neler Yeni

Ebeveyn denetimleri Telefondan nasıl kaldırılır

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
Merhabalar telefonumda yaklaşık 2021 yılından beri Google ebeveyn denetimleri diğer adıyla Family link mevcut ilk koyduklarında sorun yoktu ancak bu aralar artık abarttılar günlük 20dk gibi süre vs koyuyorlar gerçekten çıldırmalık artık kaldırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum ancak bu denetim mail üzerine yapılıyor mail adresinin bağlı olduğu cihaz yönetiliyor ve telefonda mail varken üstüne yapılırsa maili telefondan silemezsiniz telefonu sıfırlayamazsınız yani bundan kurtulmak kolay değil telefona hard reset attım ancak telefon açıldığında eski maili istiyor ve girmek zorundayım girdiğimde denetim tekrar yükleniyor bundan kurtulmanın bir yolu olmalı root gibi işlere girmek istemiyorum alternatif çözüm yollarını bilmiyorum bilenler yardımcı olursa sevinirim

charliechaplin

80+ Bronze
kaldırme demek ki ailenin bir bildiği var

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaldırme demek ki ailenin bir bildiği var
dostum günde 20dk telefon kullanma süresi ne demek biliyormusun? ayrıca artık ergin bir birey olduğumu ve artık neyi ne kadar kullanacağımın farkındayım artık onların karışmasını saçma buluyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi e postayı kullanıyorsan onun yaşını 18e girmeden 1 gün önceki tarih yap sonraki gün kaldırma seçeneği geliyor.

Dikkatli okursan ailesi kurmamış.
tamamdır deneyeceğim teşekkürler kaldırma seçeneği geldiğinde herhangi bir izin vs istiyormu yoksa direkt kalkıyormu

DogancanYr

80+ Bronze
dostum günde 20dk telefon kullanma süresi ne demek biliyormusun? ayrıca artık ergin bir birey olduğumu ve artık neyi ne kadar kullanacağımın farkındayım artık onların karışmasını saçma buluyorum

tamamdır deneyeceğim teşekkürler kaldırma seçeneği geldiğinde herhangi bir izin vs istiyormu yoksa direkt kalkıyormu
Kolaycana kaldırabilirsin.

charliechaplin

80+ Bronze
Yaşın kaç?

charliechaplin

80+ Bronze
Tamam. Peki ailen mi yaptı sana bu ebeveyn denetimi? Ailen yaptıysa onlardan izin almalısın ilk önce kaldırmak için. 20 dakika evet çok az bir süre. Onlardan arttırmalarını en azından 1,2 saate çıkarmalarını isteyebilirsin

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Alihan YILMAZ
Kendi paranı kazan ve yeni telefon ve yeni hat al. Artık 18 olduğuna göre çalışabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,528
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom