Neler Yeni

🔥İndirim Eczacıbaşı Selfit ürünlerinde 2 al 1 öde

schilbS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Barış Uğur Acar
bayadır araştırıyordum bu tarz vitamin ilaçlarını ilk defa deneyeceğim d vitamini ve omega 3 ü aldım bakalım nasıl olacak sağolun konu için.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam nays ödemeleri hepsipay hepsiburada gozukuyor. %20 iade kampanyasından faydalanabilir miyim?

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Ocean ifos sertifikalı ve bu nedenle daha pahalı normalde.
Bu sefer kampanyalı olunca selfit aldım.
Evet bir tık daha pahalı ama içindeki miktarda buna göre daha fazla sanırım kapsül daha büyük oluyor bende ocean ve benzeri markalar kullanmıştım

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Evet bir tık daha pahalı ama içindeki miktarda buna göre daha fazla sanırım kapsül daha büyük oluyor bende ocean ve benzeri markalar kullanmıştım
Hocam çok bir fark yok içeriğindeki balık yağı oranında.
Bir de her satıcıdan almıyorum, sahte olabilir önerim siz de dikkat edin bir kez karşılaştım bu durumla artık sadece belli mağazalardan alıyorum

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
Kore ginsengi almıştım gecen ayki indirimde gayet işe yarıyor

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
punisher
Eczacıbaşı üretimi durdurmuştu kendi sitelerinde yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emre Bal ŞAHİN
Alırken şunuda göz önünde bulundurun vitaminler vücutta depolanmaz fazlası idrar yoluyla atılır ihtiyacınız olmayan bir vitamini içmek suyu yere akıtmaya benzer

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
punisher
Aldık ya dursun öyle sağol dost yinede baya uygun 2 tanesı 200 e gelıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırken şunuda göz önünde bulundurun vitaminler vücutta depolanmaz fazlası idrar yoluyla atılır ihtiyacınız olmayan bir vitamini içmek suyu yere akıtmaya benzer
alakası yok dost zaten eksik vitamını bunla tamamlıyorsun olay o zaten dediğin gibi atılıyor ama faydası alıyor c vitamını 1 ay kullanan etkisini hissediyorsun b12 veya balık hapı gözle görülür şekilde fark ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emre Bal ŞAHİN

alakası yok dost zaten eksik vitamını bunla tamamlıyorsun olay o zaten dediğin gibi atılıyor ama faydası alıyor c vitamını 1 ay kullanan etkisini hissediyorsun b12 veya balık hapı gözle görülür şekilde fark ediyor
tabii ki etkisi olur kan degerlerin normal duzeydeyse B12 b5, b50 gibi gibi bu vitaminleri takviye aldığın takdirde uzun vadede ciddi problemler yaratabiliyor. OMEGA 3 gibi compleks takviyeler gundelik olarak alerjisi olmayan her insan kullanabilir.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Tahir Öztürk

Eksik ise vitamin hapıyla tamamlayabilirsin zaten fakat senin vucudunda varsa ve fazlaysa daha fazla aldığın vucudda durmuyor boşa gidiyor onu söylüyor

tabii ki etkisi olur kan degerlerin normal duzeydeyse B12 b5, b50 gibi gibi bu vitaminleri takviye aldığın takdirde uzun vadede ciddi problemler yaratabiliyor. OMEGA 3 gibi compleks takviyeler gundelik olarak alerjisi olmayan her insan kullanabilir.
Bilginiz varsa halsizlik, yorgunluk için vitamin hapı önerir misiniz kan testinde b12 ve d vitamini eksikliği çıktı b12 için iğne d vitamini için hap kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emre Bal ŞAHİN
Eksik ise vitamin hapıyla tamamlayabilirsin zaten fakat senin vucudunda varsa ve fazlaysa daha fazla aldığın vucudda durmuyor boşa gidiyor onu söylüyor

Bilginiz varsa halsizlik, yorgunluk için vitamin hapı önerir misiniz kan testinde b12 ve d vitamini eksikliği çıktı b12 için iğne d vitamini için hap kullanıyorum
Doktor tavsiyesi tabii ki daha mantıklı ama çinko ve magnezyum eksikliğinden dolayı halsizlik yorgunluk vb sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom