Neler Yeni

Efsane bir Türk oyunu geliyor (Kardeşler Kıraathanesi)

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Bu oyunda arkadaşlarımız ile okey, tavla gibi oyunlar oynayabileceğiz fiyatı galiba 3-5 dolar arası olucakmış. Oyunu istek listenize ekleyerek Türk yapımcı kardeşimize destek olabilirsiniz. Deneme sürümü için destek olan kişilere key'de verilcekmiş aşağıya link bıraktım oyun gayet güzel olucak gibi duruyor. (4 gözle bekliyorum) 2024 3. çeyrekde çıkıcakmış

https://store.steampowered.com/app/2051890/Kardeler_Kraathanesi/

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre Kadir Yanık
3-5 dolar arası 70 TL oynuyor olması da çok ilginç. Ama başarılar çıkmasını dört gözle bekliyoruz. Güzel başarılı Türk oyunlarına desteğimiz tamamdır.

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ertuğrul Bolat
Bence Kurtlar Vadisi'nin oyunu yapılmalı. Yok satar.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,504
İsim
Mehmet Aslan
Bu oyunda arkadaşlarımız ile okey, tavla gibi oyunlar oynayabileceğiz fiyatı galiba 3-5 dolar arası olucakmış. Oyunu istek listenize ekleyerek Türk yapımcı kardeşimize destek olabilirsiniz. Deneme sürümü için destek olan kişilere key'de verilcekmiş aşağıya link bıraktım oyun gayet güzel olucak gibi duruyor. (4 gözle bekliyorum) 2024 3. çeyrekde çıkıcakmış

kardeşler pide-kebap salonu oyununu da bekliyoruz :D

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Eren Cem
Valla iyi düşünülmüş internetten kepaze oluyorduk iki okey atacaz diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Barış
para vermeye degmez hic emek harcanmamis ekran goruntuleri bile ayni bari ona emek harcasaymislar

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Halit Efe Kaplan

sırf türk diye yapımcı boyle sacma bır oyun almazdım kesinlikle alınmaz erzurum alırım daha ıyı

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sırf türk diye yapımcı boyle sacma bır oyun almazdım kesinlikle alınmaz erzurum alırım daha ıyı
sizce erzurum ile bu oyunun amacı aynı mı? adam arkadaşlarınız ile okey, batak vs. bilgisayarınızdan oynamanız için bir oyun yapmış çok ön yargılısın.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Halit Efe Kaplan
sizce erzurum ile bu oyunun amacı aynı mı? adam arkadaşlarınız ile okey, batak vs. bilgisayarınızdan oynamanız için bir oyun yapmış çok ön yargılısın.
onu bedava yapan bırsuru oyun var dostum 5 dolar verıcek ne fark var oyunun 3d olmasımı?

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar

SeryXS

80+
Dahası