Neler Yeni

Egzoz fandan gelen ses

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
İyi forumlar.
Bilgisayarı actığım zaman egzoz fandan sesler geliyor. Aşağıya video linki bırakıyorum.
Sebebi ne olabilir?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hocam dikkatli bakarsanız sağ alt tarafından çapraz şekilde kablo var ona temas ediyordur.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Klaus
Kabloya temas ediyor birde vidalarını sıkıla

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
İyi forumlar.
Bilgisayarı actığım zaman egzoz fandan sesler geliyor. Aşağıya video linki bırakıyorum.
Sebebi ne olabilir?
Hortlatmış gibi olacağım ama sanırım sizin kasa da donanım arşivinin 1660 super li kasası bende de aynı kasa var ve aynı sorunu yaşıyorum şuanda sorunu çözebildiniz mi nasıl çözdünüz yardımcı olabilirseniz sevinirim.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Barış Okçu
Hortlatmış gibi olacağım ama sanırım sizin kasa da donanım arşivinin 1660 super li kasası bende de aynı kasa var ve aynı sorunu yaşıyorum şuanda sorunu çözebildiniz mi nasıl çözdünüz yardımcı olabilirseniz sevinirim.
aynı kasadaki fanı bende taktım kasama aynı sorunu yaşadım bunun bir çözümü yok söküp yağlamayı dahi denedim. Titrercesine ses çıkartmasının sebebi ise ortadaki mil yatağındaki boşluk. Ben bu sorunu yaşadığımda fanı esnetiyordum elimle sağa sola bükerek düzeliyordu. ama gerçekten çöp bir fan

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
aynı kasadaki fanı bende taktım kasama aynı sorunu yaşadım bunun bir çözümü yok söküp yağlamayı dahi denedim. Titrercesine ses çıkartmasının sebebi ise ortadaki mil yatağındaki boşluk. Ben bu sorunu yaşadığımda fanı esnetiyordum elimle sağa sola bükerek düzeliyordu. ama gerçekten çöp bir fan
Evet onu ön taraftaki fanlarda da aynı sorun başlayınca fark ettim. Kasa ucuz olunca böyle oluyor demek ki. 1 sene sonra pc yükselteceğim şuanda da pc kullanımını 0 a indireceğim için katlanmaya çalışacağım. Cevap için sağol.

Top Bottom