Neler Yeni

Ekonomi Düzelirse 2028 de akp ye oy verir misiniz?

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
CesarVialpando
Tayyip eskiye göre biraz daha realistik hamleler yapmaya başladı ve Mehmet şimşek etkisi de göz ardı edilemez.Doların artış hızı ciddi şekilde düşdü.2026 yı hedef gösterdi şimşek. tayyip dese takmazdım ama şimşekten cidden ümitliyim.Sizce vaat ettikleri gibi 2026 da ekonomi az çok yola girse 2028 de akp ye oy verir miydiniz?
Yine oy vermem. Bu ülkenin ekonomi dışında içinden çıkılamayacak farklı sorunları da var. Hadi onu da geçtim; Siyasal islamcıya oy moy verilmez aga.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Hocam geliştide özellerde gelişti diye biliyorum
Ne alaka devlette gelişmedi mi? Özelde olan imkan ve teknoloji devlet hastanelerinde de var. Teknoloji her yer için geçerli. Sadece özel hastanelerde bütçe konusu daha ucu açık olduğu için ekipman anlamında daha donanımlı olabiliyorlar.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hocam geliştide özellerde gelişti diye biliyorum
Yok dostum devletler de masallah 5 yıldızlı otel gibi su anda. Devlet özellere düşürmemeye çalışıyor halkı. Özeller de iyi de insanı öyle bir soyuyorlar ki.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Hocam çoğu kişinin Tayyibe oy vermesinin sebebi farklı Tayyip dediğiniz gibi islamı kullanarak oy alıyor ama bence bu kozu en başta Tayyibe vermeyeceklerdi , yani demek istediğim tayyibin kitlesinin büyük bir çoğunluğu ekonominin gelişimi umrunda değil.

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Benim derdim ekonomi eğitim sağlık cart curt değil, bunlar Türkiye'de her zaman belli bir seviyedeydi, o konuda bi şikayetim yok. Şu an sağlık ve savunma konusunda eskiye göre daha iyiyiz allaha sukur ancak bazı şeyler bütün konulardan daha önemli. Mesela mülteci konusu, ülke yol geçen hanı olmuş gelen geçiyor. Fazla girmicem en çokta maddi değil de manevi konulardan endişem var. Kısacası siyasal islamcıya oy verilmez, elbet bir gün mahveder.
Ben kendisinin şahsen müslüman olduğundan şüpheliyim , CHP den oy almak için laik gibi davranıyor ( kaldı ki bana göre tam laik kendisi), akp den oy kaybetmemek için müslüman gibi , akp lilerin çoğu CHP lilelerin İslam düşmanlığından dolayı ona oy veriyor, CHP böyle siyaset yapmaya devam ederse akp yi zor geçer, halkın durumunu konuşmaya gerek yok bence kimse konuşup kendisini yormasın , zengin çok zengin oluyor diğerleri de geçinmeye çalışıyor zar zor

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,490
İsim
umt
Discord
umt#4257
Hayır akp ye de vermem Kk gidene kadar chp ye de vermem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR