Neler Yeni

Yardım Ekran da kırılma ve kapanma sorunu

Roix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orhan
RX 5500 xt 4 gb ekran kartım var aldığımdan beri sorun yaşıyorum herşeyi düzelttim şimdi ise ekranda kırılma ve bazen de kırmızılıklar oluyor. Ekran bi anda kendiliğinden kapanabiliyor. Sorunu nedir bilen biri yardmcı olursa sevinirim.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
RX 5500 xt 4 gb ekran kartım var aldığımdan beri sorun yaşıyorum herşeyi düzelttim şimdi ise ekranda kırılma ve bazen de kırmızılıklar oluyor. Ekran bi anda kendiliğinden kapanabiliyor. Sorunu nedir bilen biri yardmcı olursa sevinirim.
Garantiye gönder.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
sorun ekran kartındamıdır peki. Forumlara baktığımda çoğu kişi bu ekran kartından şikayetçi
Evet rx 5xxx serisinde kronik driver sorunları var sizin gibi hataları alan birçok kişi var ne yazık ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Ceyhun SAZDIR
Instagram
https://www.instagram.com/odinfun9/
Steam
https://steamcommunity.com/id/odinforcehafiz/
Facebook
ceyhunsazdir
Twitter
ceyhunsazdir
Discord
Odinforce HAFIZ#7001
Anakartınız kaç bit?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
sorun ekran kartındamıdır peki. Forumlara baktığımda çoğu kişi bu ekran kartından şikayetçi
Ekran kartından şikayetçi olanı görmedim sorun ekran kartında garantiye gönderin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,859
Üyeler
150,948
Son üye
ufuk1590
Top Bottom