Neler Yeni

EKRAN GİDİYOR FANLAR HIZLANIYOR

bekra06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
Hocam aynı sorunu ben RX580 de yaşadım.Oyun'a girdiğim zaman bir anda ekran gidiyor ama pc'de güç vardı ve fanlar normal'e göre daha hızlı dönüyordu.Araştırdığımda sebebinin aşırı ısınma olduğunu gördüm ama sizin yeni sistem'de bunu yaşamanız çok şaşırtıcı.Bence bir götürün baksınlar.
reis hiç bişey acik değilken yapiyo daha dün aldım pcyi iki gündür adam akıllı açamadım dünden berri aynı sorun yarın mecbur goturcem eğer bana 2-3 hafta derlerse iade edicem bu ne rezillik diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu tür sorunlar ya ekran kartından ya da psu dan oluyor en sağlıklısı garantiye verin
yarın vercem reis ya moral çöp 2 aydır köpek gibi çalıştım dedim vatan büyük şirket orda. alayım durum ortada

Akım korumalı priz seni güvenceye almaz asıl o patlatır akım korumalı priz göründüğü gibi bişey değil hiç gerek yok
sanmıyorum reis ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Eren Şahin
reis hiç bişey acik değilken yapiyo daha dün aldım pcyi iki gündür adam akıllı açamadım dünden berri aynı sorun yarın mecbur goturcem eğer bana 2-3 hafta derlerse iade edicem bu ne rezillik diye

yarın vercem reis ya moral çöp 2 aydır köpek gibi çalıştım dedim vatan büyük şirket orda. alayım durum ortada

sanmıyorum reis ya
Valla bende vatandan 3 gün önce aldık hazır sistem çatır çatır kullanıyorum şans işte geçmiş olsun siz yinede çözüm üretmeye devam edin

bekra06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
Valla bende vatandan 3 gün önce aldık hazır sistem çatır çatır kullanıyorum şans işte geçmiş olsun siz yinede çözüm üretmeye devam edin
reis akım koruyuculu çıkartıp denedim yt short izliyordum 5 dk sonra yine ekran gitti fanlar hızlandı

reis akım koruyuculu çıkartıp denedim yt short izliyordum 5 dk sonra yine ekran gitti fanlar hızlandı
ama bence tahminimce bu windowsu yanlış yere koymuşlar biosuda yanlış yapmışlar bı bakarmisiniz boşta olan biosa girip boot şeyine Windows mu 1. sırada yoksa ssd mi ben ssdyie aldığımda bootu içinde Windows olmadığı görukuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,778
İsim
.

sanmıyorum reis ya
En iyisi öyle yapın hocam.Normalde güzel sistemler sunuyorlar ama bazen böyle olabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,540
Üyeler
152,269
Son üye
benjaminthecannibal