Neler Yeni

Ekran karti 79 derece ?

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
Asus Gtx 660 ti 2 gb ekran kartım var tam yük altında max 79 dereceyi gördü kasam iyi bir hava akışına sahip değil sadece bir tane eksoz fan var
Bu sıcaklık bana bir sıkıntı yaratırmı bu sıcaklığı nasıl daha azaltabilirim ?

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Asus Gtx 660 ti 2 gb ekran kartım var tam yük altında max 79 dereceyi gördü kasam iyi bir hava akışına sahip değil sadece bir tane eksoz fan var
Hocam 80 üstüne çıkmadıkça sorun yok iyi bir sıcaklık benim ekran kartım 92 derece oluyor şükredin 😔

Harrison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Enes karpınar
termal bakım gerekiyor

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
Yok hocam en fazla 80-85 derece olmadığı sürece sorun olmaz ama yinede kasanızda hava girebilecek yerler sağlayın ısı düşebilir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
660Ti diyorsun ya kaç senelik kart olur o kadar, 85 dereceye kadar sorun olmaz diye düşünüyorum zaten 😀

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

600 serisi bu havalarda soba gibi mangal yapmalık olur gayet normal. Hiç bakım yaptın mı bilmiyorum belki bi macun değişebilirsin ama o kart 85 derecede bile sıkıntısız devam eder.

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
660Ti diyorsun ya kaç senelik kart olur o kadar, 85 dereceye kadar sorun olmaz diye düşünüyorum zaten 😀
Evet bende yeni aldım zaten biraz kullanip rx 570 veya gtx 1060 a geçmeyi düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

600 serisi bu havalarda soba gibi mangal yapmalık olur gayet normal. Hiç bakım yaptın mı bilmiyorum belki bi macun değişebilirsin ama o kart 85 derecede bile sıkıntısız devam eder.
Evet gerçekten mangal koysak pişirilir ve ayrıca hayır hiç bakım yapmadım yeni aldım ikinci el

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Evet bende yeni aldım zaten biraz kullanip rx 570 veya gtx 1060 a geçmeyi düşünüyorum

Evet gerçekten mangal koysak pişirilir ve ayrıca hayır hiç bakım yapmadım yeni aldım ikinci el

Normal o zaman, anlıyorsan bi macun yenilersin biraz daha serin çalışır.

The Semih

80+ Silver
Kasa kapağını aç etkisi olur

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa

Hocam ikinci el alırken aman diyeyim sakın yüz yüze olmadan verilen testlere kanmayın. Yüz yüze görüşüp yüz yüze testlerini gerçekleştirin. İkinci el GTX 1080 aldım ve adamın attığı testlerde sıcaklık değerleri 74 dereceydi. Bende 92 dereceye ulaşıyor ne yapacağımı bilmiyorum. Zamanında iade edip başka modele geçseydim keşke. Baya uygun bir fiyattan almıştım.
Herkese söylüyorum kimse yaşamasın diye.

Kasa kapağını aç etkisi olur
Hocam 92 derecelik kartımı kasa camı açıkken kullanınca harbiden düşüş oluyor sıcaklıklarda ancak deli gibi ısı yayıyor. Havalar zaten sıcak birde ekran pc'den gelen sıcak ile bayılır insan yani.

REIS TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emirhan Başıgüzel
Hocam ikinci el alırken aman diyeyim sakın yüz yüze olmadan verilen testlere kanmayın. Yüz yüze görüşüp yüz yüze testlerini gerçekleştirin. İkinci el GTX 1080 aldım ve adamın attığı testlerde sıcaklık değerleri 74 dereceydi. Bende 92 dereceye ulaşıyor ne yapacağımı bilmiyorum. Zamanında iade edip başka modele geçseydim keşke. Baya uygun bir fiyattan almıştım.
Herkese söylüyorum kimse yaşamasın diye.

Hocam 92 derecelik kartımı kasa camı açıkken kullanınca harbiden düşüş oluyor sıcaklıklarda ancak deli gibi ısı yayıyor. Havalar zaten sıcak birde ekran pc'den gelen sıcak ile bayılır insan yani.
Walla sağ tarafıma almisim kasayı aşırı sıcak oluyor mouse filan bazen kasa kapağı açıkken bende endişeleniyorum acaba birsey olurmu diye

Top Bottom