Neler Yeni

Ekran kartı arızası teknik servis önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan
Arkadaşlar hepinize merhaba dün akşam ekran kartım bozuldu. Bir anda görüntü ve klavye gitti aynı zaman da kasa çalışmaya devam etti.
Tekrar açmaya çalıştığım da ise sorun video da göründüğü gibi beyaz ve pikselli bir ekran.
Ekran kartını çıkartıp onboard dan yani işlemci den görüntü alabiliyorum. Bugün komşumdan rica ettim güç besleme girişi olmayan 1050 kartını verdi.
Güç besleme girişi olmayan dediğim direk gücü anakart dan alan ekran kartı modeli, neyse komşumdan aldığım kartı taktım ve sorunsuz bir şekilde çalıştı.
Korkuyorum ama muhtemelen sorunum ekran kartı çipinden gibi geliyor umarım öyle değildir.
Bu yüzden siz değerli forumdaşlarım dan yardım istiyorum. Lütfen bana güvenilir kendi malınızı emanet edebileceğiniz bir teknik servis önerin.
Daha önce playstation 4 pro bozulmuştu ixirplaystation diye bir yere gönderdim içinden bütün sağlam parçaları söküp yerine bozuk parçalar taktılar.
Aynı kabusu tekrar yaşamak istemiyorum. Neyse lafı daha fazla uzatmayayım hepinize keyifli günler iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
996,647
Üyeler
157,735
Son üye
emhex
Top Bottom